comScore

İddaa Tahminleri: Dünya Kupası'nda Altın Top kimin olur?

10 Haziran 2018, Pazar 10:29
İddaa Tahminleri: Dünya Kupası'nda Altın Top kimin olur?

Dünya Kupası'nda İddaa heyecanı da yaşanacak. Dünya Kupası Altın Top ödülünü hangi futbolcu kazanır ve Dünya Kupası finalini kim oynar bahisleri için seçimlerimizi yaptık.

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.  


Dünya Kupası Altın top ödülü kimin olur?


Dünya Kupası'nda 2014'te olmayan yeni bir oyun Dünya Kupası 2018'de iddaa severlerin oynaması için açıldı. Bu oyun Altın Top ödülünü kim alır. Yani, turnuvanın en değerli oyuncusu kim olur ödülünden bahsediyoruz. Uzun bir sakatlık döneminden sonra milli takım ile zaferi isteyen Neymar'ın, Brezilya takımıyla göstereceği performansla bu ödülü almasını bekliyorum. Neymar'ın ödülü alma oranı 7.00

OYNAMAK VE KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA!


Dünya Kupası finalini kim oynar?


Dünya Kupası finali oyunu için özellikle grup liderlikleriyle büyük takımların nerede ne zaman eşleşeceği konusu önemli. Yüksek oran ve risk sevenler için Brezilya-Fransa finali 20.00 orana sahip. İki ülkeden biri lider çıkmaz ise bu olasılık var. Ancak büyüklerin lider çıkacağını hesap ederek diğer favori finallerde tercih edilebilir.
FİNALİ HANGİ TAKIM OYNAR? KERİMCAN ÖZDAL'IN YORUMU İÇİN TIKLA!


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.