comScore

İddaa Tahminleri: Dünya Kupası D Grubu'nda hangi takım 1. olur?

11 Haziran 2018, Pazartesi 13:31
İddaa Tahminleri: Dünya Kupası D Grubu'nda hangi takım 1. olur?

Dünya Kupası heyecanına sayılı günler kala heyecan artmış durumda. Nesine.com yorumcusu Rıdvan Aksu İddaa'da D Grubu tahminlerini yaptı.

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.  


Dünya Kupası D Grubu'nda 1. ve 2. kim olur?

 
D Grubu'nda birinci ve ikinci kim olur oyununu sıralamasız oynamak çok mantıklı. Bu grupta açık ara Arjantin ve Hırvatistan, Nijerya ve İzlanda'nın önünde. 1.60'lık oranla Arjantin ve Hırvatistan'ın sırasız ilk iki sırayı alma oyunu oranı çok cazip.
 

Dünya Kupası D Grubu'nda kim, kaç puan alır?

   
Dünya Kupası D Grubu'nda sürpriz bir tercihim var. İzlanda'nın puan alamadan turnuvaya veda edeceğini tahmin ediyorum. Arjantin ve Hırvatistan'dan zaten puan alamazlar. Nijerya karşısında da rakibin hızlı oyuncularına çare olamayabilirler. Yüksek  orandan tercihim İzlanda 0 puan.
 

Dünya Kupası D Grubu'nda kim 1. olur? 

 
Dünya Kupası D Grubu'nda Arjantin grupta favori ama birinci bitirir oranı çok düşük. Hırvatistan'ın genel averajda ön plana çıkmasını beklediğim için yüksek orandan Hırvatistan'ı öneriyorun.


 
DÜNYA KUPASINDA EN ERKEN GOL DAKİKASI
  
Dünya Kupası en erken gol kaçıncı dakikada olur bahsinde iki seçenek var. 1. ve 2. dakika mı, yoksa 3 ve sonrası mı? Benim tercihim ilk iki dakika gol olma olasılığı düşük. Bu yüzden önerim 3 ve sonrası.
OYNAMAK VE KAZANMAK İÇİN HEMEN TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)