comScore

İddaa tahminleri (Banko maçlar 10 Ekim 2019)

10 Ekim 2019, Perşembe 09:35
İddaa tahminleri (Banko maçlar 10 Ekim 2019)

İddaa tahminleri aramalarında 10 Ekim 2019 Perşembe gününün banko maçlarını hazırladık. 

İddaa tahminleri aramalarında iddaaseverlerin kuponlarını oluşturmalarına yardımcı olacak banko maçları hazırladık. İddaa tahmini, banko maç, banko maç tahminleri gibi aramaların yanıtlarını arayanlar için uzman kadromuzun hazırlamış olduğu günün iddaa tahminlerine göz atabilirsiniz. Hazır Kuponlar ve maçlara dair tahmin yapmanıza ışık tutacak bilgiler FutbolArena'da.

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ
Brezilya - Senegal / H1 / 1.75
Kazakistan - G. Kıbrıs / 2.5 ALT / 1.45
Hollanda - Kuzey İrlanda / H1 / 1.45

Toplam Oran: 3.68
 

Kazakistan - G. Kıbrıs iddaa tahmini


Kazakistan ile Güney Kıbrıs, Avrupa Şampiyonası Elemeleri grup maçında karşılaşacak. Güney Kıbrıs rakibiyle oynadığı 3 maçı da kaybetmedi ve 2 galibiyet aldı. Güney Kıbrıs son 2 maçını kaybetmezken, son karşılaşmada San Marino'yu 4-0 yendi. Kazakistan'ın son 2 maçı 2.5 ALT bitti ve son 5 maçından 3'ünde karşılıklı gol olmadı. Kazakistan - Güney Kıbrıs maçında 2.5 ALT seçeneğini öneriyoruz.
 

Hollanda - Kuzey İrlanda iddaa maç sonucu 


Hollanda ile Kuzey İrlanda, Avrupa Şampiyonası Elemeleri grup maçında karşılaşacak. Hollanda, Kuzey İrlanda ile karşılaştığı son 3 maçın tamamını gol yemeden kazandı. Hollanda rakibiyle oynadığı son maçtan 6-0 galip geldi. Hollanda gruptaki son 2 maçını 4'er gol atarak kazandı. Hollanda'nın Kuzey İrlanda karşısında handikap yapmasını bekliyoruz.
 

Brezilya - Senegal İddaa tahmini


Brezilya ile Senegal hazırlık maçında karşı karşıya gelecek. Brezilya'nın son 10 maçının 8'inde karşılıklı gol olmadı. Brezilya son hazırlık maçında Peru'ya 1-0 yenilirken, bu karşılaşmadan önceki 14 maçtan 10 galibiyet elde etti. Senegal'in son 15 maçının hiçbirinde karşılıklı gol olmadı. Senegal bu süreçte 15 maçın 11'ini kazanmayı başardı. Son 2 maçını kazanan Senegal, rakiplerinden gol yemedi. Brezilya'nın kadro kalitesi farkıyla bu maçtan handikaplı galibiyet çıkarmasını bekliyoruz.

BİLYONER'DE İDDAA OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN  

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)