comScore

İddaa kuponları, banko hazır tahminler (29 Mayıs Cuma)

29 Mayıs 2020, Cuma 10:10
İddaa kuponları, banko hazır tahminler (29 Mayıs Cuma)

İddaa kuponları günün en çok yapılan sorgularından oldu. 29 Mayıs 2020 Cuma günü FutbolArena İddaa yazarları tarafından hazırlanan iddaa kuponu için haberimize göz atabilirsiniz.

İddaa kuponları, hazır kupon, banko iddaa kuponu gibi aramalar yaparak günlük iddaa kuponları arayanlar için haberimizi hazırladık. FutbolArena İddaa ekibi tarafından hazırladığımız günün kuponu.

GÜNÜN İDDAA KUPONU - 29 MAYIS 2020
Osnabruck - Regensburg 2,5 ÜST 1.60
Darmstadt - Furth KG VAR 1.50
Freiburg - Leverkusen 2,5 ÜST 1.42

Toplam Oran: 3.41
 

Osnabruck - Regensburg iddaa tahmini


Geçtiğimiz hafta Fruth deplasmanında 2-0 kazanan Osnabruck uzun aradan sonra 3 puanla tanıştı. Regensburg ise son 3 maçtır beraberlik serisini sürdürüyor. İki takımın da skor üretme konusunda sıkıntısı yok. Ayrıca savunmalarında da problemler mevcut. 2,5 ÜST tercihi ideal.
 

Darmstadt - Furth iddaa maç sonucu 


Darmstad üst üste aldığı iyi sonuçlar sonrası ilk 3 için iddialı duruma geldi. Furth ise son maçlarda istediği sonuçları alamadı ancak ligin iddialı takımlarından biri. Karşılıklı gollerin olacağı bir mücadele bekliyoruz.
 

Freiburg - Leverkusen iddaa tahmini


İki takım da son maçlarında savunmada zaafiyet gösterdi. Leverkusen, Wolfsburg maçında duran toplarda çok zayıf bir görüntü verdi. Freiburg da duran toplarda çok etkili bir takım. Leverkusen, Wolfsburg karşısında aldığı ağır yenilgi sonrası maçı kazanmak isteyecektir ve bu nedenle savunma güvenliğini ikinci plana atabilir. 2,5 ÜST tercihi cazip.

İDDAA KUPONLARI İÇİN TIKLA

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)