comScore

İddaa ALT - ÜST tahmini! (Herkes bu maça oynuyor! 13 Haziran 2019)

13 Haziran 2019, Perşembe 13:58
İddaa ALT - ÜST tahmini! (Herkes bu maça oynuyor! 13 Haziran 2019)

İddaa ALT-ÜST tahminlerini merak eden ve İddaa'da alt üst oyun seçeneğini sevenler için haberimizi hazırladık. İddaa'da 13 Haziran 2019 Perşembe günü en çok oynanan İddaa ALT-ÜST maçlarını çıkardık.

FutbolArena - İddaa'da ALT-ÜST oyununu seven bahis tutkunları için en popüler tercihleri derledik. Brezilya Serie A, Kadınlar Dünya Kupası ve İspanya 2. Lig'de oynanacak olan maçlarla ilgili en çok tercih edilen İddaa ALT-ÜST maçları hangileri? İddaa ALT-ÜST tahminleri, İddaa ALT-ÜST kuponu, İddaa ALT-ÜST tercihleri gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. İddaa'da 13 Haziran 2019 Perşembe günü en çok tercih edilen ALT-ÜST seçenecekleri şu şekilde:

798 Fenerbahçe - Anadolu Efes ÜST
795 AEK - Peristeri Athens ALT
961 GS Warriors - Toronto Raptors ÜST
339 Chapecoense - Fluminense ÜST
965 Villeurbanne - Monaco ÜST
 


Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı alt mı olur üst mü olur?


Fenerbahçe'nin Anadolu Efes'i ağırlayacağı final serisi üçüncü maçında ALT - ÜST tercihleri arasında en popüler seçenek ÜST oldu. Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçına İddaa oynayan üyelerin %17'si ÜST tercihini kuponlarına ekledi. Ancak Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes'in arasında oynanan son 7 maçın 5'inde 157,5 sayı baremi aşılamadı. Riskli bir tercih olarak görünse de son maçın normal süresinde 172 sayının atılmış olması iki takımın hırsını ortaya koydu. İddaa'da 1,70 oranıyla 'Fenerbahçe - Anadolu Efes maçında en az 158 sayı olur' seçeneği denenmeye değer.
 


AEK - Peristeri Athens alt üst iddaa tahmini


Yunanistan 1. Basketbol Ligi Play-Off 3.lük maçında AEK ile Peristeri Athen karşılaşacak. AEK ile Peristeri Athens arasında oynanan son 5 maçın 3'ünde 153,5 sayı baremi aşılamadı. İddaa'da bu maça oynayan Nesine üyelerinin %23'ü ALT seçeneğini tercih etti. İddaa'da AEK - Peristeri Athens maçının normal süresinde 154 sayı çıkmaz tercihine 1,70 oran veriyor. Biz de bu maç için ALT seçeneğini öneriyoruz.
 


GS Warriors - Toronto Raptors ALT ÜST iddaa tahmini


Golden State - Toronto Raptors, NBA finali 6. maçında heyecan tavan yaptı. 6. maça 3-2 önde giren Toronto Raptors bu maçı kazanırsa şampiyon olacak. Golden State Warriors seriyi son maça taşımak için mücadele edecek. Golden State Warriors - Toronto Raptors takımları arasında oynanan son 11 maçın 8'inde 211,5 sayı baremi aşıldı. Bu maça İddaa yapan Nesine üyelerinin %43'ü ÜST seçeneğini tercih etti. Yüksek tempoda geçmesi beklenen Golden State Warriors - Toronto Raptors maçında ÜST seçeğini öneriyoruz.
 


Chapecoense - Fluminense alt üst tahmini


Brezilya Serie A 9. hafta maçında Chapecoense ile Fluminense karşılaşacak. Fluminense, Chapecoense ile karşılaştığı son 2 maçı kazandı. 2 maç da ÜST bitti. Chapecoense - Fluminense  maçını kuponlarına ekleyen Nesine üyelerinin %23'ü ÜST seçeneğini tercih etti. İddaa'da 1,95 oranı olan 'Chapecoense - Fluminense maçı ÜST biter' seçeneği günün mantıklı tercihleri arasında yer alıyor.
NESİNE.COM İDDAA OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN 

Futbolrena Haber Turu (17 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.