comScore

Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 9 Mayıs 2020 Cumartesi)

09 Mayıs 2020, Cumartesi 11:47
Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Hazır iddaa kuponu ve 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü banko maçlar şeklinde yapılan aramaların yanıtları burada.

Hazır iddaa kuponları, banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko iddaa maçları gibi aramalar yapan bahis tutkunları için heyecan devam ediyor. Güney Kore ve Belarus liglerinde bugün sahne alacak birbirinden zorlu maçlara dair tahminlerimizi hazırladık. 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü iddaa kuponu şu şekilde:

HAZIR İDDAA KUPONU
Gwangju FC - Seongnam FC / 2.5 ALT / 1.45
Neman Grodno - FC Ruh Brest / 2.5 ALT / 1.30
Slavia Mozyr - Torpedo / İY 0 / 1.80
 

Gwangju FC - Seongnam FC iddaa tahmini


Gwangju FC ile Seongnam FC, Güney Kore lig maçında karşı karşıya gelecek. Seyircisiz olarak başlayan Güney Kore Ligi'nde Gwangju FC ile Seongnam FC ilk hafta mücadelesinde kozlarını paylaşacak. Lige yeni yükselen Gwangju geçen sezon oynadığı son 10 maçtan 7 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldı. Seongnam'ın ise geçen sezonki son 8 maçının 5'i 0-1 gol aralığında sona erdi. Gwangju FC - Seongnam FC maçında 2.5 ALT tercihini öneriyoruz.
 

Neman Grodno - FC Ruh Brest iddaa tahmini


Neman Grodno ile FC Ruh Brest, Belarus Ligi maçında karşı karşıya gelecek. Neman'ın son 6 resmi maçının 4'ünde karşılıklı gol olmadı. Ruhr Brest'in son 6 maçının tamamı 2,5 ALT bitti. Ruhr Brest'in bu süreçteki maçlarının 5'i 0-1 gol aralığında sona erdi. Neman Grodno - FC Ruh Brest maçında 2,5 ALT tercihini öneriyoruz.
 

Slavia Mozyr - Torpedov iddaa tahmini


Slavia Mozyr ile Torpedo, Belarus Ligi maçında karşı karşıya gelecek. Torpedo deplasmandaki son 5 resmi maçın 3'ünde gol atamadı.  Slavia Mozyr takımının son 5 resmi maçının 3'ü 0-1 gol aralığında sona erdi. Bu zorlu maçta iki takımın risk almaktan kaçınması bekleniyor. Slavia Mozyr - Torpedo maçında ilk yarı beraberlik tercihini öneriyoruz.

İDDAA HABERLERİ FUTBOLARENA'DA!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)