comScore

Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 5 Mart 2020 Perşembe)

05 Mart 2020, Perşembe 00:26
Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 5 Mart 2020 Perşembe)

Hazır iddaa kuponu ve 5 Mart 2020 Perşembe günü banko maçlar şeklinde yapılan aramaların yanıtları burada.

Hazır iddaa kuponları, banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko iddaa maçları gibi aramalar yapan bahis tutkunları için heyecan devam ediyor. Fransa Kupası, Hollanda Kupası ve İngiltere Federasyon Kupası'nda bugün sahne alacak birbirinden zorlu maçlara dair tahminlerimizi hazırladık. 5 Mart 2020 Perşembe günü iddaa kuponu şu şekilde:

HAZIR İDDAA KUPONU
Derby County - Manchester United / MS 2 / 1.40
Feyenoord - NAC Breda / 2.5 ÜST / 1.30
St. Etienne - Rennes / İY 0 / 1.75

Toplam Oran: 3.19
 

Derby County - Manchester United iddaa maç tahmini


Derby County ile Manchester United, İngiltere Federasyon Kupası maçında karşı karşıya gelecek. Manchester United, Derby County ile oynadığı son 10 maçın 7'sini kazandı. İki takım arasında oynanan son 10 maçın 7'si 2,5 gol üstü skorlarla bitti. Derby County'nin son 8 maçında karşılıklı goller atıldı. Manchester United son 8 resmi maçını kaybetmedi ve 5 galibiyet elde etti. Manchester United, Derby County deplasmanında kadro kalitesi farkıyla maçı kazanacaktır. Derby County - Manchester United maçında deplasman galibiyeti tercihini öneriyoruz.
 

Feyenoord - NAC Breda iddaa tahmini


Feyenoord ile NAC Breda, Hollanda Kupası yarı final maçında karşı karşıya gelecek. Feyenoord'un Breda ile oynadığı son 5 maçın 4'ü 2,5 ÜST bitti. Feyenoord'un son 10 resmi maçının 7'sinde 2,5 gol barajı aşıldı. Nac Breda'nın son 5 maçının 4'ünde karşılıklı goller atıldı. Feyenoord son 8 maçını kaybetmedi ve 6 galibiyet elde etti. Breda ise son 4 maçından 3 galibiyet aldı. Feyenoord - NAC Breda maçında 2,5 ÜST tercihini öneriyoruz.
 

St. Etienne - Rennes iddaa tahmini 


St. Etienne ile Rennes, Fransa Kupası yarı final maçında karşı karşıya gelecek. Rennes bugüne kadar St. Etienne ile oynadığı son 7 maçın hiçbirini kaybetmedi. Saint Etienne ile Rennes arasında oynanan son 10 maçın 7'sinde ilk yarılar berabere bitti. Saint Etienne son 7 resmi maçından sadece 1 galibiyet aldı ve 5 kez mağlup oldu. Rennes son 3 resmi maçından 2 galibiyet elde etti. St. Etienne - Rennes maçında ilk yarı beraberlik tercihini öneriyoruz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)