comScore

Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 3 Mart 2020 Salı)

03 Mart 2020, Salı 00:18
Hazır İddaa Kuponları (Banko maçlar 3 Mart 2020 Salı)

Hazır iddaa kuponu ve 3 Mart 2020 Salı günü banko maçlar şeklinde yapılan aramaların yanıtları burada.

Hazır iddaa kuponları, banko maçlar, iddaa tahminleri ve banko iddaa maçları gibi aramalar yapan bahis tutkunları için heyecan devam ediyor. Ziraat Türkiye Kupası, İngiltere FA Cup ve Portekiz Premier Lig'de bugün sahne alacak birbirinden zorlu maçlara dair tahminlerimizi hazırladık. 3 Mart 2020 Salı günü iddaa kuponu şu şekilde:

HAZIR İDDAA KUPONU
Trabzonspor - Fenerbahçe / 2.5 ÜST / 1.55
Chelsea - Liverpool / 2-3 GOL / 1.70
Famalicao - Sporting Lizbon / KG VAR / 1.45

Toplam Oran: 3.82
 

Trabzonspor - Fenerbahçe iddaa maç tahmini


Trabzonspor ile Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında karşı karşıya gelecek. Trabzonspor'un Fenerbahçe ile oynadığı son 7 maçın tamamında karşılıklı goller atıldı. Trabzonspor'un son 4 maçının tamamı 2,5 ÜST bitti. Fenerbahçe son 3 maçını kazanamadı ve 2 mağlubiyet aldı. Ersun Yanal'ı istifaya götüren süreçte Fenerbahçe'nin son 3 maçı 2,5 gol üstü tamamlandı. Trabzonspor son 7 maçında yenilgi yüzü görmedi ve 6 galibiyet elde etti. Trabzonspor - Fenerbahçe maçının gollü geçmesini bekliyoruz. Trabzonspor - Fenerbahçe maçında 2,5 ÜST tercihini öneriyoruz.
 

Chelsea - Liverpool iddaa tahmini


Chelsea ile Liverpool, İngiltere Federasyon Kupası 5. Tur maçında karşı karşıya gelecek. Chelsea'nin Liverpool ile oynadığı son 5 maç 2-3 gol aralığında bitti. Chelsea son 5 maçından sadece 1 galibiyet alabildi. Form düşüşü yaşayan Liverpool ise son 3 resmi maçından 2 mağlubiyet aldı. Watford'a 3-0 kaybeden Liverpool, 45 maç aradan sonra Premier Lig'de maç kaybetti. Tek maç usülü oynanan İngiltere Federasyon Kupası 5. Tur maçında 2-3 gol geleneğinin sürmesini bekliyoruz. Chelsea - Liverpool maçında 2-3 GOL tercihini öneriyoruz.
 

Famalicao - Sporting Lizbon iddaa tahmini 


Famalicao ile Sporting Lizbon, Portekiz Premier Lig maçında karşı karşıya gelecek. Sporting Lizbon ligin ilk yarısında Famalicao ile oynadığı maçı 2-1 kaybetmişti. Famalicao'nun son 7 maçının 6'sında karşılıklı goller atıldı. Famalicao son 8 resmi maçını kazanamadı ve 4 mağlubiyet yaşadı. Sporting Lizbon'un son 5 maçının 4'ünde karşılıklı goller atıldı. Sporting Lizbon aynı zamanda son 5 maçından 3 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti. Sporting Lizbon son maçında Medipol Başakşehir'e 3-1 kaybederek elendi. Famalicao - Sporting Lizbon maçında KG VAR tercihini öneriyoruz.  

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)