comScore

Günün İddaa Tahminleri - Banko İddaa Kuponları (18 Haziran 2018)

18 Haziran 2018, Pazartesi 09:52
Günün İddaa Tahminleri - Banko İddaa Kuponları (18 Haziran 2018)

Dünya Kupası'nda 18 Haziran Pazartesi günü İddaa'da hangi tercihler cazip? Günün İddaa kuponu haberimizde.

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.
 

Dünya Kupası İsveç Güney Kore İddaa sonucu


İsveç iyi bir kadroya sahip olsa da Zlatan İbrahimovic yokken Dünya Kupası gibi tecrübe ve kalitenin gerektiği bir maratonda yıldız ismin eksikliğini hissedecektir. Güney Kore mücadele gücü ve disipliniyle zorluk çıkarabilir. İsveç'in işi kolay olmayacak. Sonuç tercihi yerine gol 2-3 seçimini öneriyoruz.

OYNAMAK VE KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!
 

Dünya Kupası Belçika Panama İddaa tahmini


Panama zayıf halkalardan biri. Roberto Martinez yönetimindeki Belçika böyle takımlara karşı genelde doyumsuz oynayıp atabildiği kadar gol atıyor. Dünya Kupası'nda şimdiye kadar çok farklı bir galibiyet alınmadı, bunun ilkini Belçika gerçekleştirebilir. Ben Panama'ya karşı Belçika'nın gol yemeden en az 5 farkı bulabileceğini düşünüyoruz. Handikaplı '1' ideal, skor tahminimiz ise 5-0 seçimi.
 

Dünya Kupası Tunus İngiltere İddaa maç sonucu tahmini


Fizik ve kondisyon olarak rakiplerini zorlayabilecek düzeyde olsa da Tunus'un bu açıdan da İngiltere'ye karşı ayakta kalması çok zor görünüyor. Ayrıca teknik açıdan da rakibinden çok üstün olan İngiltere'nin kupaya hatasız başlayacağını düşünüyoruz. İngilizler kazanır, en az 2 farka da ulaşma ihtimali oldukça yüksek. 2-0'lık İngiltere galibiyeti bekliyoruz.
FutbolArena'da iddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!