comScore

Günlük Banko İddaa Tahminleri ve Kuponları (8 Kasım 2017Çarşamba)

08 Kasım 2017, Çarşamba 10:20
Günlük Banko İddaa Tahminleri ve Kuponları (8 Kasım 2017Çarşamba)

Güney Amerika Ligleri ve Milli maçlarından Günün banko iddaa tahminleri ve kuponlarını editörlerimiz sizler için hazırladı.

FutbolArena - İddaa'da günün fırsat maçları, hazır kuponları ve çok önemli maç analizleri FutbolArena'da. Günlük iddaa tahminleri ve banko maç analizlerine göz atmadan kupon doldurmayın! Nesine.com'da yer alan iddaa bülteni ile günün maçlarına göz atabilirsiniz.


151 İZLANDA-ÇEK CUMHURİYETİ iddaa tahmin


İzlanda ile Çek Cumhuriyeti, Katar'ın başkenti Doha'da kozlarını paylaşıyor. İzlanda, Avrupa Şampiyonası'nın ardından Dünya Kupası'nda da boy gösterecek. A Milli Futbol Takımımızın olduğu grupta 22 puanla lider olarak direkt Rusya vizesi aldı. Hırvatistan, Türkiye ve Ukrayna'yı geride bırakarak lider olmaları taraflı tarafsız herkesin yeniden takdirini kazanmalarını sağladı. Çek Cumhuriyeti ise Almanya ve Kuzey İrlanda'nın gerisinde kaldığı grubu üçüncü bitirerek Dünya Kupası vizesi alamadı. İzlanda'nın Dünya Kupası provasında yeni isimleri denemesi bekleniyor. İki ekipte skor bulur.


148 HIRVATİSTAN (U21) - SAN MARİNO (U21) 3H maçı ne olur?


Hırvatistan gruba 3'te 3 ile başladı. Belli ki Yunanistan ile liderlik mücadelesi verecekler. San Marino son maçında evinde Yunanistan'a 5-0 mağlup oldu. Şimdi Yunanistan'dan daha güçlü Hırvatistan ile üstelik deplasmanda oynayacaklar. Büyük fark bekliyoruz.


168 ATLETİCO PR-CORİNTHİANS maçı kaç kaç biter?


Corinthians iyi bir sezon geçirse de deplasmanlarda istediği performansı ortaya koyamıyor. Ancak son oynadıkları Palmeiras maçında hem kendine güven kazandılar hem de zirvede iyice rahatladılar. Takımda bir dönem Galatasaray'da da forma giyen 30 yaşındaki Jo'nun katkısı müthiş. Geçetiğimiz hafta da gol atan Jo bu deplasmanda da takımının en önemli kozu olacak. Yoluna zirvede devam eden Corinthians bu formuyla Atletico'yu da deplasmanda devirir. 


153 BRİSTOL ROVERS-SWİNDON alt-üst tahmini


Trophy Güney C Grubu'ndaki mücadelede Bristol Rovers'ın grupta oynadığı iki maçta çok gollü geçti. 5-1'e Wycombe'u deviren Bristol, ikinci maçında West Ham U21 takımına 3-1 mağlup oldu. Trophy Cup maçlarının bol gollü ve takımlar için disiplinden biraz daha uzak geçtiği ortada. Bu karşılaşmadan da bol gol bekliyoruz.

8 Kasım 2017 Banko İddaa Hazır Kuponlar

151 İZLANDA-ÇEK CUM KGVAR 1.55
148 HIRVATİSTAN (U21) - SAN MARİNO (U21) 3H 1.40
153 BRİSTOL ROVERS-SWİNDON 2.5 ÜST 1.60
168 ATLETİCO PR-CORİNTHİANS MS2 2.40
ORAN:8.33

FutbolArena'da İddaa sayfası üzerinden en güncel tahmin ve kuponları inceleyebilirsiniz.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)