comScore

Fransa Ligi İddaa Tahminleri (8 Mayıs 2021)

08 Mayıs 2021, Cumartesi 13:24
Fransa Ligi İddaa Tahminleri (8 Mayıs 2021)

Aytaç Korkmaz, Fransa Ligi'nde günün maçlarıyla ilgili iddaa tahminlerini hazırladı.

FutbolArena - Fransa Ligue 1'de heyecan devam ediyor. FutbolArena İddaa Yazarı Aytaç Korkmaz, günün maçlarını kaleme aldı.


Nantes - Bordeaux maçı iddaa tahmini


Strasbourg ve Brest maçlarını kazanan Nantes, play out sırasında, Nimes'in 2 puan üstünde yer alıyor. Fakat Lorient ile aralarında 4 puanlık fark var ve önlerinden sadece 3 maç kaldı. Üst üste beş maç kaybeden Bordeaux, Rennes karşısında kazanarak nefes aldı. Şun anda Nantes'in 5 puan önündeler. Yine güvenli bir nokta sayılmaz. Çünkü formsuz bir dönemden geçiyorlar. Rennes karşısında rakip 10 kişi kaldıktan hemen sonra golü bulmaları büyuk şans oldu. Bu maçta Nantes favori. Bunun dışında. Ev sahibi ekip 1,5 gol üstü seçeneği de düşünülebilir.


Lyon - Lorient maçı tahmini


Lille mağlubiyetiyle sampiyonlar ligi iddiası zayıflayan Lyon, Monaco deplasmanında 10 kişiyle maçı kazandı. Böylece farkı yeniden 1'e indirdi. Kalan her maçı kazanmalarını gerekiyor. Bordeaux ve Angers maçlarını kazanan Lorient, düşme hattının 4 puan üstüne çıkmayı başardı. Bu noktadan sonra düşmeleri sürpriz olur. Lyon'da; Bard, Benlarmi, Denayer, Marcelo, Caqueret ve Memphis gibi isimler eksik. Bu şartlarda Lorient'in gol bulması sürpriz olmaz. Konuk ekip 0,5 gol üstü 1,38 orandan iyi bir şeçim.

İDDAA OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!