comScore

Fransa Ligi İddaa Tahminleri (29 Şubat - 2 Mart 2020)

29 Şubat 2020, Cumartesi 00:39
Fransa Ligi İddaa Tahminleri (29 Şubat - 2 Mart 2020)

Fransa Ligi'nde haftanın öne çıkan iddaa tahminlerini hazırladık.

FutbolArena - Fransa Ligue 1'de heyecan tam gaz devam ediyor. FutbolArena iddaa yazarı Aytaç Korkmaz, en güvendiği maçları yorumladı. İddaa tahminleri aramalarının yanıtı haberimizde.
 

Brest - Angers maçı iddaa tahmini


Nice karşısında 2-0 yenik duruma düşmesine rağmen geri dönmeyi başaran Brest sahadan puanla ayrıldı. Maçı kazanacak fırsatları da buldular ama üstünlük golü gelmedi. Dört maçtır kaybetmiyorlar. Şu anda düşme hattının yedi puan üzerinde bulunuyorlar. Üst üste dört maç kaybeden Angers ise Montpellier'i iyi bir oyunla geçerek rahat bir nefes aldı. Rakip kaleci Rulli'nin iyi performansı olmasa çok daha iyi bir skor gelebilirdi. Brest ile aralarında sadece bir puan var. Bu maç baskıdan uzaklaşmak adına önemli. Brest iç sahada etkili bir takım. Dolayısıyla maçın favorisi durumunda. Ancak riski azaltmak için ev sahibi yenilmez tercihi iyi bir seçim olacaktır.
 

Toulouse - Rennes iddaa tahmini


Ligde on altı maçtır kazanamayan Toulouse artık alt ligi düşünüyor. Bir kaç hafta iyi futbol oynadılar ama sonuç alamayınca takımın gardı düştü. Artık tamamen prestij mücadelesi veriyorlar. Nimes karşısında üstün oynamasına ve rakibin yaklaşık kırk dakika 10 kişi oynamasına rağmen galibiyet golünü 89. dakikada bulabilen Rennes, Marsilya'nın puan kaybıyla 2. sıra hedefi için umutlarını sürdürdü. Şimdi kağıt üzerinde ligin en kolay rakibini geçmek zorundalar. Toulouse'nin artık stresten kurtulmuş olması dezavantaj ama Rennes galibiyeti 1,85 orandan denenir.
 

Bordeaux - Nice iddaa tahmini


PSG karşısında beklenenden iyi mücadele eden Bordeuax son bölümde puana yaklaşsa da mağlubiyetten kurtulamadı. Son maçlarda daha güçlü bir oyuna sahipler. Yine de sıralamada istedikleri yerin uzağındalar. Son on maçta sadece bir mağlubiyet alan Nice, Brest önünde 2-0'ı bulmasına rağmen üstünlüğünü koruyamayarak bir puanla yetindi. Neredeyse maçı da kaybedeceklerdi. Son dönemde daha istikrarlı görünseler de oyun içinde değişken bir performans gösteriyorlar. Bordeuax için rakibini geçmek için önemli bir şans. Daha agresif bir oyun bekliyorum. Bu yüzden Bordeaux'ın öncelikle hücumu düşüneceğini ve maçın 2,5 üste taşınabileceği fikrindeyim.
 

Lyon - St. Etienne iddaa tahmini


Geçtiğimizi hafta Metz'i geçen Lyon hafta arası şampiyonlar Ligi'nde Juventus'u yenmeyi başardı. Oldukça iyi mücadele eden ekip iyi bir sonuç aldı. Avrupa sıralamasının epey gerisinde kalan ekip derbiyi kazanmak zorunda. Puel'in takımın başına geçmesiyle iyi bir seri yakalayan St. Etienne ise bunu sürdüremedi ve düşme hattına doğru geriledi. Son beş maçta sadece bir puan alabildiler. O puanda geçen hafta oynadıkları Reims maçında alındı. Son dakikada yenen penaltı golüyle berabere kalmış olmaları yanıltmasın yine iyi oynamadılar. Reims çok daha fazla şans üretti. Puel'in göreve geldiğinde çıktığı ilk maç Lyon derbisiydi ve o maçı içerde kazanmışlardı. Lyon için şimdi hesabı kapatma vakti. Derbide St. Etienne daha dirençli olacaktır ama Lyon kazanmaya yakın.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!