comScore

Fransa Ligi İddaa Tahminleri (24 Nisan 2021)

24 Nisan 2021, Cumartesi 12:34
Fransa Ligi İddaa Tahminleri (24 Nisan 2021)

Fransa Ligi'nde günün maçlarına dair iddaa tahminlerini hazırladı. 

FutbolArena - Fransa Ligue 1'de heyecan devam ediyor. FutbolArena İddaa Yazarı Aytaç Korkmaz, günün maçlarını kaleme aldı.


St. Etienne - Brest iddaa tahmini


PSG karşısında iyi mücadele eden St. Etienne, uzatma anlarında beraberlik golünü buldu ama kalan bölümde Icardi'nin golüne engel olamadı. Önceki iki maçı kazanarak rahatlamışlardı. Bitime 5 hafta kalan düşme hattının 8 puan üstündeler. Ligde beş maçtır kazanamayan Brest, Lens karşısında sahadan beraberlikle ayrıldı. Hücum temposu konusunda sorun yaşayan Brest, iç sahada alıştığımız temponun uzağında. Dış sahada genel olarak zorlanıyor ve St. Etienne karşısında iyi savunma yapmaları şart. Brest, düşme hattının 6 puan uzağında. Bu fark yeterli gibi görünse bile 2 haftada herşey değişebilir. St. Etienne oyun olarak daha iyi durumda. Ev sahibi galibiyeti denenebilir.


Metz - PSG maçı iddaa tahmini


Ligde altı maçta 2 puan alabilen Metz, kupada da elendikten sonra sezonu tamamladı. Hiç iddiası kalmayan ekip motivasyon sorunları yaşıyor. Reims karşısında daha derli toplu göründüler ama rakibin eksik temposu bu noktada etkili oldu. St. Etienne maçını uzatmanın son saniyesinde kazanan PSG'de oyuncular şampiyonluğu ne kadar istediklerini gösterdiler. Kupada Angers'i rahat geçtiler. 4 gün sonrada City maçına çıkacaklar. Eksil listesi hayli azaldı ama City maçı çok önemli. St. Etienne maçında olduğu gibi senaryo olmazsa tempoyu kontrol etmeleri olası. 3,5 altı denenebilir. Oranı arttırmak isteyenler MS 2 & 3,5 alt tercihini değerlendirebilir.

İDDAA OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"