comScore

Fransa Ligi İddaa Tahminleri (22-23 Şubat 2020)

22 Şubat 2020, Cumartesi 10:00
Fransa Ligi İddaa Tahminleri (22-23 Şubat 2020)

Fransa Ligi'nde haftanın öne çıkan iddaa tahminlerini hazırladık.

FutbolArena - Fransa Ligue 1'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. FutbolArena iddaa yazarı Aytaç Korkmaz, en güvendiği maçları yorumladı. İddaa tahminleri aramalarının yanıtı haberimizde.
 

Lille - Toulouse iddaa tahmini


Üst üste gelen üç galibiyetin ardından Marsilya karşısında öne geçmesine rağmen maçı kaybeden Lille ligde ikinci sıra ünitelerine ciddi darbe yedi. Ancak üçüncü sıra için kıyasıya yarış sürüyor. Dolayısıyla kazanmakta zorundalar. Nice karşısında 2-0 kaybeden Toulouse maçı da dokuz kişi tamamladı. Beklentilerin düşmesi ile daha iyi oynayabilecekleri düşünülüyordu ama takım hala gergin. Bu noktadan sonra oyuncuların bireysel performansları dışında oyunun yükselmesi kolay değil. Lille açısından kolay kazanılması gereken bir maç.


Strasbourg - Amiens maçı iddaa tahmini


Geçtiğimiz hafta Lyon'u deplasmanda elinden kaçıran Strasbourg maçın son bölümünde net goller kaçırdı. Avrupa kupalarına katılma yolunda şansını sürdüren ekip formda. Ligde on üç maçtır kazanamayan Amiens ise PSG karşısında ilk 40 dakikada 3-0 öne geçmesine rağmen son anlarda bulduğu golle ancak bir puanı alabildi. Dijon ve Nimes'in nispeten toparlandığı dönemde bir an önce kazanmaya başlamaları gerekiyor. Fakat sezon boyunca kazanmak noktasında çok eksik kaldılar. Son maçlarda dirençleri artsa da motivasyonu yükselmiş Strasbourg her zaman tehlikeli bir rakip. Ben ev sahibinin kazanacağını düşünüyorum.
 

Rennes - Nimes iddaa tahmini


Ligde üç maçtır kazanamamasına rağmen hala üçüncü sırada bulunan Rennes bu maçlarda gol atamadı. Marsilya'nın puan farkını açtığı durumda asıl mücadele 3. sıra için. Rennes'de yerini koruma baskısını hissediyor. Üst üste gelen dört galibiyetle düşme hattının üzerine çıkan Nimes iyi bir grafik çiziyor. Mevcut görüntü ligde kalma şanslarını ciddi derecede yükseldi. Rennes ilk kez hücumda bu kadar sıkıntı yaşadığı bir dönem geçirdi. Ofansta daha agresif olacaklardır. Öncelikli tercihim karşılıklı gol olacağı yönünde.
 

PSG - Bordeaux maçı iddaa tahmini


Amiens karşısında 3-0'dan geri dönmesine rağmen son saniyede yediği golle sahadan beraberlikle ayrıldı. Hafta arası Dortmund deplasmanında 2-1 kaybeden ekip içerde turu gecmek için iyi bir skor aldı denebilir. Ligde zaten çok rahatlar. Beş maçtır kaybetmeyen Bordeuax ise Dijon karşısında üstün oynadığı karşılaşmayı 2-2 tamamlayarak önemli iki puan kaybetti. Üst sıralarla puan farkı yüksek olmamasına rağmen kuvvetli bir oyun oynadıklarını söylemek zor. PSG'nin Bordeaux karşısında rahat oynayacağını ve maçın 3,5 üste taşınacağını düşünüyorum.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!