comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko şampiyonluk maçına İddaa'da TEK MAÇ imkanı

20 Haziran 2019, Perşembe 16:22
Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko şampiyonluk maçına İddaa'da TEK MAÇ imkanı

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko final serisinin 7. maçıda şampiyonluk heyecanı tavan yapacak. Bu dev mücadele öncesi İddaa'dan TEK MAÇ oynama müjdesi geldi. Sinan Erdem Spor Salonu'nda kazanın şampiyon olacağı olacağı Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi 7. maçı öncesi İddaa oranları, İddaa tahmini ve çarpıcı istatistikler için haberimize göz atabilirsiniz.

FutbolArena - Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko final serisinin 7. maçında şampiyon olmak için mücadele edecek. 3-3 eşitliğe ulaşılan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisinde 7. maçı kazanan takım şampiyonluğunu ilan edecek. Mücadele Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanacak.  Nesine.com'da bu maça TEK MAÇ olarak iddaa oynayabilirsiniz. Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçı öncesi bahisseverlere bilinmesi gereken detayları hazırladık. Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko İddaa tahmini bu haberde.
 

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko TEK MAÇ iddaa oranları


Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko final serisinin yedinci ve son maçına Nesine'den TEK MAÇ oynama müjdesi geldi. Nesine'de Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko TEK MAÇ iddaa oranları belli oldu.

HANDİKAPSIZ ORANLAR
Anadolu Efes: 1,65
Beraberlik: 12,00
Fenerbahçe Beko: 1,95

HANDİKAPLI ORANLAR
Anadolu Efes: 1,70 (-1,5)
Fenerbahçe: 1,70 (+1,5)
Anadolu Efes ilk yarı: 1,70 (-0,5)
Fenerbahçe ilk yarı: 1,70 (+0,5)

ÜST: 1,70 (+157,5)
ALT: 1,70 (-157,5)

1/1: 2,25
2/1: 4,00
1/2: 4,00
2/2: 2,25

FENERBAHÇE İLE ANADOLU EFES'İN FİNAL SERİSİ MAÇLARI

1. Maç: Anadolu Efes 56-73 Fenerbahçe Beko
2. Maç: Anadolu Efes 101-93 Fenerbahçe Beko
3. Maç: Fenerbahçe Beko 57-74 Anadolu Efes
4. Maç: Fenerbahçe Beko 82-73 Anadolu Efes
5. Maç: Anadolu Efes 86-76 Fenerbahçe Beko
6. Maç: Fenerbahçe Beko 85-69 Anadolu Efes
 

Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı istatistikleri (Nesine.com üyeleri ne oynuyor?)


Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında oynanan son 11 maçın 7'sini favori takım kazandı. Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin %53'ü handikapsız Anadolu Efes galibiyetine oynadı. İddaa'da Anadolu Efes'in maçı handikapsız kazanmasına 1,65 oran veriliyor.
Anadolu Efes ile  Fenerbahçe Beko arasında oynanan son 10 maçın 7'sinde 156,5 sayı baremi aşılmadı. Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin %23'ü ALT seçeneğini kuponlarına ekledi. İddaa'da Anadolu Efes - Fenerbahçe maçının ALT bitmesine 1,70 oran veriliyor.

Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes bu sezon 13 kez karşı karşıya geldi. Bu maçların 7'sini Anadolu Efes; 6'sını Fenerbahçe Beko kazandı. Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin 35'i handikapsız Fenerbahçe galibiyetini kuponlarına ekledi. İddaa'da Fenerbahçe'nin maçı handikapsız kazanmasına 1,95 oran veriliyor.
Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko'ya karşı bu sezon kendi evinde oynadığı 5 maçın 4'ünü kazandı Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin %5'i Anadolu Efes'in handikaplı galibiyetini tercih etti. İddaa'da Anadolu Efes'in maçı 1,5 sayı dezavantajıyla kazanmasına 1,70 oran veriliyor.
Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasındaki son 11 maçın 2'si uzatmaya gitti. Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin %12'i normal sürenin berabere biteceğini düşünüyor. İddaa'da Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko maçının normal süresinin eşitlike bitmesine 12,00 oran veriliyor.

Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ile oynadığı son 10 maçın 6'sında ilk yarıyı önde tamamladı. Bu maça İddaa oynayan Nesine üyelerinin %5'i Fenerbahçe ilk yarıyı önde bitir seçeneğini kuponlarına ekledi. İddaa'da Fenerbahçe Beko'nun 0,5 sayı avantajıyla ilk yarıyı önde tamamlamasına 1,70 oran veriliyor.


Anadolu Efes - Fenerbahçe iddaa tahmini (Mert Güven - FutbolArena.com)


"Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes şampiyonluk maçında karşı karşıya gelecek. Bu sezon Euroleague ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe'yi oldukça zorlayan Anadolu Efes  şampiyonluk maçında seyirci avantajını kullanacak. Anadolu Efes final serisinde Fenerbahçe'yi ağırladığı ilk maçı kaybetse de devamındaki 2 maçı kazanmayı başardı.  Fenerbahçe Beko'da sakatlıkları bulunan Tyler Ennis, Joffrey Lauvergne ve Jan Vesely, final maçı kadrosunda yer alamayacak. Anadolu Efes'in 1,5 sayılık handikapı aşarak galip geleceğini düşünüyorum. İddaa'da Anadolu Efes'in handikaplı galibiyetine 1,70 oran veriliyor."
 

Fenerbahçe - Anadolu Efes final maçı saat kaçta, hangi kanalda?


Fenerbahçe - Anadolu Efes final serisinin 7. maçında takımlar şampiyonu belirlemek için sahaya çıkacak. Seride durum 3-3'e gelirken, bu maçı kazanan takım sezonun şampiyonu olacak. Fenerbahçe - Anadolu Efes maçı 21 Haziran 2019 Cuma günü saat 20:00'da başlayacak. Final serisinin yedinci ve son mücadelesi TRT Spor'dan şifresiz, Tivibu Spor 2'den ise şifreli olarak canlı yayınlanacak.

İDDAA TEK MAÇ!  FENERBAHÇE ANADOLU EFES NESİNE'DE OYNA 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)