comScore

Inter Inter

Icardi taraftarlardan özür diledi

17 Ekim 2016, Pazartesi 22:06
Icardi taraftarlardan özür diledi

Icardi, taraftarların sakinleşmesi için bir adım atsa da Inter yönetiminin vereceği cezadan kurtulamadı.

FutbolArena - Otobiyografi kitabını piyasaya süren Inter'in Arjantinli kaptanı Mauro Icardi, eserinde taraftarlarını kızdıran bölüm için özür diledi.

Söz konusu bölümü kitabından çıkaracağını açıklayan Icardi, taraftarların sakinleşmesi için bir adım atsa da Inter yönetiminin vereceği cezadan kurtulamadı.
Geçen yılki Sassuolo maçı sonrası söylediği "Arjantin'den 100 kiralık katil getirteceğim, sonra görecekler" sözleri nedeniyle Inter yönetiminin de tepkisi çeken Icardi'nin takım kaptanlığına devam edeceği ancak bir ceza alacağı bildirildi. 

Inter taraftarlar Icardi'nin evinin önüne kadar giderek "Adam değilsin, kaptan değilsin. Sadece bir ödleksin" ve "Biz buradayız, senin Arjantinli arkadaşların nerede?" yazılı pankartlar asmıştı.

'ÖZÜR DİLERİM'

Icardi, yaptığı açıklamada, bir aile içerisinde her daim zor anların olabileceğini belirterek, “Mavi-siyahlı forma altındaki kariyerimin en üzüntülü iki gününü yaşadım. Kulübümüz ve taraftarlarımızdan özür diliyorum. Her şey, benim kitabımdaki bir sayfadan doğdu. Bir sayfa ki, bir çok yerinde bazı Interli taraftarları üzen ve onlar için uygunsuz olan ifadeler vardı. Bu birçok kişiyi rahatsız etti ama şimdi ileriye bakılmalı. Bu nedenle özür diliyorum ve taraftarları gücendiren bu sayfaların artık kitapta olmayacağını belirtmek istiyorum. Kulüp yetkilileriyle konuştum ve bu kötü parantezi kapattık. Hep birlikte tek bir amacımız var o da Inter'in iyiliği.” ifadelerini kullandı. 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.