comScore

Ibrahimovic'in menajer Milan ile masada

20 Kasım 2019, Çarşamba 22:03
Ibrahimovic'in menajer Milan ile masada

Bonservisi elinde olan Zlatan Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola, Milan kulübü yetkilileriyle transfer görüşmesi gerçekleştirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Los Angeles Galaxy ile yollarını ayıran ve şu anda bonservisi elinde olan Zlatan Ibrahimovic'in kariyerine hangi kulüpte merak edeceği merak konusu. 

Yeniden Avrupa'ya dönmeyi planlayan Zlatan Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola, Milan ile görüştü. İtalyan basınında Sky Italia'nın haberine göre, Milan kulübü yetkilileriyle bir araya gelen Ibraihmovic'in menajeri Mino Raiola, şartları konuştu. 
Milan yönetimi Ibrahimovic'e 18 aylık bir sözleşme teklifinde bulundu. Ancak Ibrahimovic'in yüksek maaş talebinden dolayı görüşmelerde olumlu yönde bir mesafe kat edilemedi. 

ZLATAN'IN VEDA MESAJI:

Zlatan Ibrahimovic sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, "Geldim, gördüm, fethettim. Yeniden yaşadığımı hissettirdiği için LA Galaxy'ye teşekkür ederim. Taraftarlar siz Zlatan'ı istediniz, ben size Zlatan'ı verdim. Bir şey değil. Hikaye devam ediyor. Şimdi beyzbol izlemeye geri dönebilirsiniz." ifadelerini kullandı. 


Zlatan Ibrahimovic Los Angeles Galaxy'de kaç gol attı?


2018'de Los Angeles Galaxy'ye transfer olan Zlatan Ibrahimovic,, toplamda çıktığı 58 maçta 53 gol atarken, 15 asist yaptı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)