comScore

Ibrahimovic: "İstersem Dünya Kupası'nda olurum, FIFA karışamaz"

09 Nisan 2018, Pazartesi 18:07
Ibrahimovic:

Los Angeles Galaxy'de futbol hayatını sürdüren Zlatan Ibrahimovic, Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası için yine gündem yaratacak ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'dan ayrıldıktan sonra MLS Ligi takımlarından Los Angeles Galaxy'ye transfer olan Ibrahimovic, 2018 Dünya Kupası ile ilgili yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

Hatırlanacağı üzere İsveç Milli takımını bırakan Zlatan Ibrahimovic, Dünya Kupası ile ilgili gelen soruya yine kendine has bir üslupla yanıt verdi. 
"FIFA BANA KARIŞAMAZ"

Zlatan Ibrahimovic bu yaz Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası hakkında açıklamalarda bulunurken, "Zlatan isterse Dünya Kupası'nda olur. Buna ben karar veririm. Benim işim futbol oynamak. İstersem İsveç Milli takımında da forma giyerim. FIFA'nın işi değil bu." dedi. 

"IBRAHIMOVIC PARAYI TERCİH ETMEDİ"

Öte yandan Zlatan'la ilgili Los Angeles Galaxy'ye transferinden sonra çarpıcı bir itiraf geldi. Amerikan basınına açıklamalarda bulunan Jovan Kirovski şunları söyledi:

"Ibrahimovic'e Çin'den 100 milyon dolar teklif edilmişti. Fakat kendisi 2 yılda 3 milyon dolar kazanacağı Galaxy'i seçti. Menajerine yıllık 1,5 milyon dolar teklif ettiğimizi söyleyince 'Siz ciddi misiniz?' demişti. Ama Ibra parayı tercih etmedi. Ibra ile PSG'de oynadığı dönemlerde görüşmüştük. Kendisiyle ilişkilerimiz çok iyi."

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)