comScore

Ibrahimovic Çin'den gelen 100 milyon dolarlık teklifi reddetti

04 Nisan 2018, Çarşamba 18:40
Ibrahimovic Çin'den gelen 100 milyon dolarlık teklifi reddetti

Zlatan Ibrahimovic'in Los Angeles Galaxy'ye transferinin ardından yıldız futbolcunun Çin'den gelen servet değerindeki teklifi reddettiği açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United'da sözleşmesini karşılıklı olarak feshettikten sonra Los Angeles Galaxy'ye transfer olan Ibrahimovic, Los Angeles FC ile oynanan derbide ilk maçına çıkarak 2 gol birden attı.

Öte yandan Zlatan Ibrahimovic'in Los Angeles Galaxy'ye transferinin ardından Jovan Kirovski yaptığı açıklamada Zlatan'ın Çin'den gelen servet değerindeki bir teklifi reddettiğini açıkladı. Jovan Kirovski yaptığı açıklamada, "Zlatan Ibrahimovic, Los Angeles Galaxy ile sözleşme imzalamadan önce Çin'den gelen 100 milyon dolarlık teklifi reddetti." ifadelerine yer verdi. 
ZLATAN'DAN RONALDO'YA GÖNDERME!

Katıldığı programda Ronaldo'nun golüyle ilgili yorum yapan Zlatan Ibrahimovic, "Ronaldo'nun attığı gol güzeldi ama benim attığım gibi 40 metreden denesin, gol olup olmayacağını görelim." dedi. 

Ibrahimovic, La Galaxy ile attığı gol hakkında ise, "Top geldiği anda kalecinin önde olduğunu gördüm. Hızlı düşündüm ve vurdum. Top mükemmel bir şekilde indi" ifadelerini kullandı.

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)