comScore

İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten kovuldu mu?

17 Nisan 2019, Çarşamba 15:41
İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten kovuldu mu?

İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten kovuldu mu? İbrahim Seten, Hürriyet bünyesinden ayrıldığını sosyal medya hesabından açıkladı.

FutbolArena - Spor camiasının önde gelen gazetecileri arasında yer alan İbrahim Seten, 8 yıldır çalıştığı Demirören Medya grubu ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesabından açıkladı. İbrahim Seten'in bu açıklaması sonrası sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları arama motorlarına İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten nerede çalışıyor? İbrahim Seten hangi takımlı? tarzında araştırmalar yapmaya başladı.


İbrahim Seten kimdir? İbrahim Seten hangi takımlı?


Demirören Medya grubuna bağlı şirketlerde 8 yıldır gazetecilik görevi yürüten İbrahim Seten, sosyal medya hesabından bugün yaptığı açıklama ile görevinden ayrıldığını açıkladı. Yıldrırım Demirören ve ailesine teşekkür eden İbrahim Seten şu açıklamayı yaptı.

''HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜ EDERİM''
''Demirören Medya grubuyla 8 yıldır süren profesyonel birlikteliğimizi sona erdirdik; ama dostluk bâki. Başta Yıldırım bey olmak üzere bütün Demirören ailesine; her şey için teşekkürler.''

8 yıldır çalıştığı Demirören Medya grubundan ayrıldığını açıklayan gazeteci İbrahim Seten'in Fenerbahçeli olduğu biliniyor.Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)