comScore

Trabzonspor Trabzonspor

İbrahim Hacıosmanoğlu siyasi ilişkilerini açıkladı!

11 Aralık 2015, Cuma 19:16
İbrahim Hacıosmanoğlu siyasi ilişkilerini açıkladı!

"Ben Trabzon'a siyaset sokmayan tek başkanım" diyen İbrahim Hacıosmanoğlu siyasi ilişkileri itiraf etti.
 

FutbolArena Detay - Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu dönemi sona erdi. Hacıosmanoğlu, Trabzon yerel basınında verdiği röportajda bir çok itirafta bulundu.
 
Sık sık Trabzonspor'u siyasete sokmakla eleştirilen Hacıosmanoğlu bu eleştirileri her defasında yalanlamış ve hatta "Ben Trabzon'a siyaset sokmayan tek başkanım" demişti.
 
İtiraf gibi sözler...
 
Siyaseti kesinlikle kulübe sokmadığını savunan Hacıosmanoğlu görevi bıraktıktan 5 gün sonra verdiği röportajda bunu itiraf etti.  Hacıosmanoğlu, bu seçimlerde iktidarın kendisine sıcak bakmadığı için destek vermediğini anlattı.
 
İşte Hacıosmanoğlu'nun dikkat çeken sözleri!
 
"Aslında ben seçimlerden 3 gün öncesine kadar, aday olup olmamak arasında çok gelip gittim. Çünkü seçilmem halinde ne yapacağımı düşünüyordum. Hükümet çevreleri bu dönem bana sıcak görünmedi. Açıkça destek göremedim."
 
"Önümüzü kesmedi. (Cumhurbaşkanı'nı kastederek ) Allah razı olsun. Yeğeni ve koruması Ali Erdoğan adamın kralıdır. Zaten fanatik ve hasta derecede Trabzonsporlu. Ona minnettarım. Hep Trabzonspor için uğraş verdi. Aynı şeyi Mustafa Erdoğan için söyleyemeyeceğim. Ne yazık ki o Fenerbahçe yanlısı tavır koydu."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.