comScore

İBB meclis toplantısı canlı İZLE (Ekrem İmamoğlu twitter meclis yayını - 11 Temmuz 2019)

11 Temmuz 2019, Perşembe 12:35
İBB meclis toplantısı canlı İZLE (Ekrem İmamoğlu twitter meclis yayını - 11 Temmuz 2019)

İBB meclis yayınını canlı izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bşakanlığında gerçekleştirilecek olan İBB meclis toplantısının canlı yayını burada.

İBB meclis canlı izle, İBB meclisi canlı yayın, İBB canlı yayın, İBB meclis yayını izle, İBB meclisi canlı yayını saat kaçta gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 23 Haziran'da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki meclis ikinci kez toplanıyor. 8 Temmuz'da ilk oturumunu yapan İBB meclisi bugün ikinci kez toplanıyor. 
 

İBB meclis toplantısı canlı yayın İZLE (İBB meclis yayını 11 Temmuz 2019)


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran seçimlerinin ardından ikinci kez meclisi topluyor. İBB meclis toplantısı 11 Temmuz Perşembe günü saat 13.00'de başlayacak. Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki İBB meclis toplantısında gündemle ilgili önemli konuların görüşülmesi bekleniyor. 

İBB MECLİS TOPLANTISI 11 TEMMUZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

8 Temmuz'daki oturumda İBB Meclisi, şehit ve gaziler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. 23 Haziran seçimlerinin İstanbul'a ve ülkemize hayırlı olmasını dileyen Ekrem İmamoğlu, “Böyle bir süreci yaşamayı ve şehrimizin ilave 3 ay boyunca seçim gündemiyle yorulmasını hiç birimiz istemezdik. İstanbullular iradesini yeniden sandığa yansıtmış ve bizi tekrar Başkan olarak görevlendirmiştir. İBB Başkanlığı görevine tekrar seçilerek milletimizin en üst seviyedeki teveccühüyle bu göre tekrar layık görülmenin onurunu yaşadığımı belirtmek isterim” dedi.

İBB tarihinde ilk defa olan, hatta belki Türkiye'de örneği olmayan bu sınavı yaşamanın demokrasi adına bir mesajı olduğunu belirten Ekrem İmamoğlu, “23 Haziran, demokrasinin varlığı adına tüm dünyadaki tereddütlü bakışları ve bir kısım iddiaları da tamamıyla ortadan kaldırmıştır. Demokrasinin teminatı, milletimizin duruşudur. Milletimiz herhangi bir Ortadoğu ülkesi olmadığını, demokrasiye damarlarına kadar inandığını göstermiştir” diye konuştu.
 

Ekrem İmamoğlu kimdir, nereli? Ekrem İmamoğlu hayatı


1970 Trabzon doğumlu olan Ekrem İmamoğlu, Trabzon Lisesi'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olan Ekrem İmamoğlu, yine İstanbul Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında yüksek lisans yaptı. 1992'de inşaat ve taahhüt işlerine giren Ekrem İmamoğlu, aile şirketinde iş hayatına başladı. Ardından bir şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yaptı. Ekrem İmamoğlu okul yıllarında amatör olarak futbol da oynadı. 2009 yılında CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı ve ardından 2014 seçimlerinde de Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde yaptığı projelerle dikkat çekti. Ekrem İmamoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Ekrem İmamoğlu 1991 yılından bu yana Beylikdüzü'nde yaşamaktadır.

EKREM İMAMOĞLU TWITTER ADRESİ İÇİN TIKLA

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)