comScore

Humble Bundle Steam Darnkness 2 oyunu bedava, ücretsiz oynama fırsatı (28 Mart 2018)

27 Mart 2018, Salı 16:46

Darnkness 2 oyuncularına müjde! Darnkness 2 oyununu bedava ve ücretsiz nereden bulabilirim sorusu cevap buldu. Darnkness 2 oyunu ve Humble Bundle'nin ücretsiz oyun arşivine dair son bilgiler. 

FutbolArena - Darkness 2 oyunu ücretsiz mi? Darnkess 2 oyunlarını nereden ücretsiz alabilirim? Bilgisayar kullanıcıları ve özellikle oyun tutkunlarına müjdeli haber. Son günlerde yaygınlaşan Darkness 2 oynayıcılarına müjdeli haber. Özellikle Steam üzerinden 49 TL'ye satılan Darkness 2'nin Humble Bundle'da fiyatını öğrenmek isteyenler ve Darnkess 2 oyunu fiyatı, ne kadar? sorularını soranlar son derece müjdeli bir haberle karşılaştı. Tüm detaylara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Darkness 2 oyuncularına müjde! Steam üzerinden 54 TL'ye satılan Darnkess 2 oyunu Humble Bundle yeniden ücretsiz oyunlar dağıtmaya başladı. Oyun kütüphanenizde yeni oyunlarını biriktirmek isteyenler için uzun süredir sessiz kalan Humble Bundle yeniden üretsiz oyunları dağıtmaya başladı. Humble Bundle üzerinden Darnkess 2 oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize indirebilir ve sonsuza kadar bu oyunu oynayabilirsiniz. 


Darnkess 2 oyunu nedir


Oyunun hikaye modu sizin için her şey tabiri yerindeyse toz pembeyken birden saldırıya uğramanızla başlıyor. Bu sürede ayağınızdan ciddi bir biçimde yaralanıyorsunuz ve arkadaşınız Vinnie sizi sırtlanıyor. Ciddi bir savaşın altında yarı ölü biçimde yatarken tanıdık bir ses duyuyorsunuz.Bu ses Darkness'ın sesi. ”Use My Powerrrr or Diee” diye gücünü açığa çıkarmak için sizi zorluyor. Gerisinde neler olduğunu tahmin edersiniz zaten. Oyunda size saldıranları araştırıyor bir yandan da bölümlerin bazılarında Max Payne tarzında hayaller görerek oynuyorsunuz. Bu hayallerde kız arkadaşımız Jenny'i görüyoruz. Jenny savaş aralarında çıkan bu hayalvari bölümlerde yaşayıp yaşamadığı hakkında bizi kuşkulandırıyor. Kuşkularımıza güvenerek Jenny'i de bulmaya çalışıyoruz. Oyunda hikaye bundan ibaret olsa da hikayenin dallanıp budaklanması ve anlatılış tarzı onu eşsiz yapıyor. Hikayede ilerledikçe ona o kadar bağlanacaksınız ki tek oturuşta bitirmek isteyeceksiniz.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.