comScore

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nu görenler hayrete düştü!

24 Temmuz 2017, Pazartesi 03:14
Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nu görenler hayrete düştü!

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu Bodrum'da tatilini devam ettirirken, sabah kahvaltısında kendisini görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. 

FutbolArena - Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu son dönemde aldığı kilolarla dikkat çekerken, bir yandan Bodrum'da tatilini sürdürüyor. 10 günlük bir tatil planı yapan Zehra Çilingiroğlu'nun Bodrum'da tatil sırasında sabah kahvaltısında yediği yemek ise görenleri hayretler içerisinde bıraktı. 

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Bodrum tatilinde sabah kahvaltısında yediği yemek herkesi şaşırttı. Milliyet'in haberine göre; Sezon başında 10 günlük bir tatil yapan Zehra Çilingiroğlu, bir kız arkadaşıyla Bodrum'da sabah 09:00'da kahvaltı için gittiği yerde görüntülendi. Son zamanlarda aldığı kilolar ile dikkat çeken Çilingiroğlu, 1 porsiyon normal ve yarım porsiyon çıtır bihter mantı yedi. Gazetecilerin kendilerini görüntülediğinden habersiz olan  Çilingiroğlu, yemek sonrası denize girmek için bir beache gitti. 


Zehra Çilingiroğlu okulu bıraktı mı?


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Zehra Çilingiroğlu'nun Londra'daki okulunu sevgilisi için bıraktığı yönündeki haberler çıkmıştı. Çilingiroğlu bu iddiaların ardından yaptığı açıklamada "Onunla alakası yok" cevabını vermişti. 
 

Zehra Çilingiroğlu kimdir?


Zehra Çilingiroğlu, Babası Kaya Çilingiroğlu ve Annesi Ünlü Sanatçı Hülya Avşar'ın 1997 Yıllındaki evliliklerinden bir sene sonra, 15 0cak 1998 tarihinde VKV Amerikan Hastanesi İstanbul'da dünyaya geldi. Zehra Çilingiroğlu, annesi Hülya Avşar İle birlikte İstanbul'da yaşıyor. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.