comScore

Hull City Hull City

Acun Ilıcalı açıkladı! Fatih Terim ve Sergen Yalçın

18 Nisan 2022, Pazartesi 12:40
Acun Ilıcalı açıkladı! Fatih Terim ve Sergen Yalçın

Hull City'nin sahibi olan Acun Ilıcalı, teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - İngiltere Championship takımlarından Hull City'nin sahibi olan Acun Ilıcalı, CNN Türk'ten Damla Uğurtürk'e özel açıklamalarda bulundu. Mesut Özil'in transferinden teknik direktör konusuna kadar dikkat çeken açıklamaları derledik.

"MESUT ÖZİL, TÜRKİYE'DE MUTLU"
"Ben dönem dönem Fenerbahçe için elinden geleni yapmaya çalışan bir taraftarım. Bu konuda sağ olsun hep taraftarlar takdir etti beni çok da mutluyum. Benim çocukluğumda gönlümü verdiğim beni defalarca mutlu etmiş bir kulüp. Hayatımda yaşadığım mutlulukları düşündüğüm zaman Fenerbahçe ile ilgili çok anı var. Durumum iyi olduğu zaman da kulübüme sanki borcumu ödüyor gibi hissediyorum. Başkanımız da sağ olsun gerekli yerlerde benden yararlandı. Benden destek istedi. Bende koşa koşa gittim. Fenerbahçe geceleri yaptık çok mutluyum. Çok güzel televizyon programları yaptık, takımın gücünü gösterdik. Bunlar çok güzel şeyler. Mesut Özil konusu şu anda Fenerbahçe'nin iç konusu. Mesut Özil ile şu aşamada bildiğim tek şey Türkiye'de mutlu. Tabii ki bir problem yaşanıyor bu iç problem. Benim bakış açım inşallah sorunlar çözülür. Mesut Hull City'e gelsin gibi kafamda bir şey yok. Mesut İngiltere'den Türkiye'ye mutlu olmaya gitti. İnşallah mutlu olur. Şu aşamada kafamda o var. Olayların iyi olmasını isterim ben hep. Aman bu iş şöyle olsun da ben ne elde ederim değil. Benim için bu konu inşallah çözülür dediğim bir konu."

"FATİH TERİM, SERGEN YALÇIN, OKAN BURUK, EMRE BELÖZOĞLU ÇOK DEĞERLİ"

"Fatih Terim benim haftada bir görüştüğüm telefonuna koştuğum insanlardan biri. Sergen Yalçın ile olan samimiyetim zaten biliyorsun daha geçen Dominik'te büyük buluşmada beraberdik. Onun dışında kader birliği etmişliğimiz var. Onlar benim çok yakın dostlarım. Hoca konusunda Şota ile ben takımı aldığım andan itibaren temasa geçtik. Sevgili Okan benim için çok çok değerli. Bu isimler teknik direktörlük konusunda sıfır soru işareti olabilecek hatta eleştirmeyi de kendimde çok had bulmadığım isimler. Sergen, Fatih Terim, Okan Buruk. Bunun içine ben Emre Belözoğlu'nu da koyacağım. Kendi yakın dostlarım. Futbol dünyasında hepsi de başarılı, hepsini takdir ediyorum. Hepsi bizim takım için çok büyük isimler de diyebilirim."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!