comScore

Hükümdar değiştiğinde bozuk paralardaki yüz resmi öncekinin tersi yönüne bakan ülke hangisi? (Bozuk paradaki yüz resminin ters yönüne bakan ülke hangisi?)

11 Ağustos 2018, Cumartesi 21:42
Hükümdar değiştiğinde bozuk paralardaki yüz resmi öncekinin tersi yönüne bakan ülke hangisi? (Bozuk paradaki yüz resminin ters yönüne bakan ülke hangisi?)

Hangi ülkenin geleneklerine göre, hükümdar değiştiğinde bozuk paralardaki yüz resmi öncekinin tersi yönüne bakar? Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 

 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

Hangi ülkenin geleneklerine göre, hükümdar değiştiğinde bozuk paralardaki yüz resmi öncekinin tersi yönüne bakar?
Birleşik Krallık
Japonya
Suudi Arabistan
İsveç
Doğru cevap: Birleşik Krallık

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.