comScore

Altınordu Altınordu

Hüseyin Eroğlu: 'Zorlu maçlar oynayacağız'

11 Ocak 2017, Çarşamba 14:43
Hüseyin Eroğlu: 'Zorlu maçlar oynayacağız'

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun Teknik Direktörlük koltuğunda oturan Hüseyin Eroğlu, ligin ikinci yarısının çok zorlu geçeceğini belirtti.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Altıordu ikinci yarı hazırlıklarını Hüseyin Eroğlu yönetiminde sürdürüyor. Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, ligin ikinci yarı olumsuz hava ve zemin şartları nedeni ile çok zorlu karşılaşmalar oynayacaklarını ifade etti.

HEDEFİMİZİN ALTINDA BİTİRDİK
Ligin ilk devresini hedefledikleri puanın 5 puan gerisinde bitirdiklerini belirten Hüseyin Eroğlu, "Son 4 haftaya kadar planımıza uygun gittik. Ancak 4 maçta sadece 3 puan alınca biraz geri kaldık. Hedeflediğimiz 27 puana ulaşabilseydik, kendimize ilk 4 içerisinde yer bulacaktık." dedi.

TFF 1. Lig'in ikinci yarısının zorlu geçeceğini ifade eden Hüseyin Eroğlu şu ifadeleri kullandı;

"Ligin ikinci devresinde yoğun kış şartları ile çok zorlu maçlar oynayacağız. Forvet ve forvet arkası mevkilerinde transfere ihtiyacımız var. En kritik bu iki bölgeye oyuncu bulmak gerçekten zor. Gençler, Antalya kampında oldukça iyi bir performans gösterdi. Onların ligde gösterecekleri başarı da bizim durumumuzu doğrudan etkileyecek. Çağlar Söyüncü ve Cengiz'i A takım seviyesine de böyle hazır şekilde çıkarmıştık. Şu anda Çağlar, Bundesliga'nın en iyi savunmacısı oldu. Cengiz de Süper Lig'de banko forma giyiyor. Onların arkasından gelen gençlerimizin de bu lige kısa sürede uyum sağlayacaklarına inanıyorum."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)