comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Hüseyin Acar: "Alpay Özalan'ın ayrılmasına üzüldük"

14 Şubat 2017, Salı 00:28
Hüseyin Acar:

22 yaşındaki orta saha oyuncusu Hüseyin Acar, her şeye rağmen şampiyon olacaklarını söyledi.

FutbolArena Röportaj - TFF 1. Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Eskişehirspor'da Hasan Hüseyin Acar, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.
 

Eskişehirspor Süper Lig'e çıkabilecek mi?


Eskişehirspor formasıyla çıktığı 15 karşılaşmada kaydettiği 5 golün yanı sıra 3 asistlik performansla oynayan 22 yaşındaki orta saha oyuncusu her şeye rağmen şampiyon olacaklarını söyledi.
 
“FORM DÜŞÜKLÜĞÜNÜN SEBEBİ KADRO İSTİKRARSIZLIĞI”

“Son haftalarda bir türlü kadro istikrarı yakalayamadık. Gerek cezalı gerekse sakat oyuncuların olması kadroyu da fazlasıyla etkiledi. Şanlıurfaspor sonrası Manisaspor önünde de yaşadığımız kayıpların sebebini kadro istikrarı yakalayamamız olarak değerlendiriyorum.”
 
“MADDİ ANLAMDA SORUN YAŞASAK BİLE KENETLENİYORUZ”
“Eskişehirspor takımı olarak içeride birlikteliğimiz var. Yeri geldiğinde maddi anlamda sıkıntı yaşasak bile bunu çok fazla belli etmiyoruz. Çünkü buradaki her oyuncu farkında ki bu takım lige çıkarsa tüm sıkıntılar bitecek. Tüm dertler geçecek. Maddi anlamda sorun yaşasak bile birbirimize kenetleniyoruz.”
 
“ALPAY ÖZALAN'IN AYRILMASINA ÜZÜLDÜK”

“Alpay hoca futbolu yakın zamanda bıraktı. O da bu yollardan geçti. Bu yüzden bizimle arkadaş gibi ilgileniyordu. Açıkcası takımda hocayla ilgili bir sorun yoktu. Bizimle çok fazla ilgileniyordu. Ayrılmasına üzüldük.”
 
“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Şuan puan silme cezası almasaydık çok farklı olurdu. Lider durumdaydık. Çok büyük bir camiaya sahibiz. Büyük bir taraftar kitlemiz var. Her maçta bizimle beraberler. Müthiş bir destekleri var.  Yeni gelecek hocamız da bizimle iyi bir uyum yakalayabilirse bu havayla şampiyon oluruz.
 
“ELAZIĞSPOR MAÇI ÇIKIŞ MAÇI OLACAK”

“Sakatlığım nedeniyle Manisaspor maçında görev alamadım. Hafta sonu zorlu bir Elazığspor maçımız var. Bu maça kadar hazır olacağım. İyi hazırlanmak zorundayız. Elazığspor'u yenerek moral bulmak çıkış yakalamak istiyoruz.”
 
RÖPORTAJ: ERTAN SÜZGÜN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!