comScore

Horon oyununu oynamak hangi sözle ifade edildi? (Horon nasıl oynanır?)

10 Eylül 2018, Pazartesi 20:59
Horon oyununu oynamak hangi sözle ifade edildi? (Horon nasıl oynanır?)

Türk Dil Kurumu Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü'nde horon oyununu oynamak hangi sözle ifade edilmiştir?

Formula 1'de pit stop yapan bir aracın dört lastiğinin çıkarılıp takılması rekoru kaç saniyedir? Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu. 

FutbolArena - ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının doğru cevaplarını merak edenler buraya! Genel Kültür yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster'de özellikle az önce sorunun yanıtını arayan vatandaşlar internet ortamında sorgulamaya başladı. İşte Kim Milyonar Olmak İster yarışmasında az önce sorulan cevabının cevabı... Sorunun doğru cevabına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışması 760. bölümüyle ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine birbirinden kritik sorularla seyirciyi meraklandırdı. 
 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 
 

ATV Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kimdir?


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünde 8 senede mezun olan Murat Yıldırım 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır. Oyunculuk kariyerine 1999 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinde rol alarak başlamıştır.
Türk Dil Kurumu Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü'nde horon oyununu oynamak hangi sözle ifade edilmiştir?
Horon vurmak
Horon tepmek
Horon çekmek
Horon etmek

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.