comScore

Galatasaray Galatasaray

Hollanda'da tartışma! 'Sneijder, Hakim Ziyech'ten 10 kat daha iyi'

07 Şubat 2017, Salı 00:57
Hollanda'da tartışma! 'Sneijder, Hakim Ziyech'ten 10 kat daha iyi'

Futbol analisti Van der Gijp, Wesley Sneijder'in Hakim Ziyech'yen 10 kat daha iyi olduğunu iddia etti.

FutbolArena Dış Haberler - Hollanda basınında yayın yapan Voetbal Inside sitesinin yorumcusu René van der Gijp, Hakim Ziyech ve Wesley Sneijder kıyasına tepki gösterdi.

Hans Kraaij Junior'ın yaptığı kıyasın anlamsız olduğunu dile getiren Rene van der Gijp, Wesley Sneijder'in Hakim Ziyech'yen 10 kat daha iyi olduğunu iddia etti.
Futbol analisti ünvanına sahip olan Van der Gijp'in, kıyasın sahibi Hans Kraaij Junior ile karşı karşıya geldiği program hareretli tartışmalara sahne oldu.

İşte o sözler:

"İki pas atsa Ziyech'i banyoya yollarlar. Umarım Ziyech'in, Sneijder'den daha iyi olduğunu düşünmüyorsun. Sneijder 10 kat daha iyi. Ziyech asla üst düzey bir futbolcu olamayacak."

FENERBAHÇE'NİN LİSTESİNDEYDİ

Sezon başında 10 numara arayışındaki Fenerbahçe'nin listesinde olan Hakim Ziyech, Twente'den ayrılarak Ajax'a transfer olmuştu.

23 yaşındaki Hakim Ziyech bu sezon Ajax formasıyla 17 maçta 7 gol ve 4 asist üreterek yıldızlaştı. Wesley Sneijder ise Galatasaray formasıyla başarılı bir performans sergileyecek 21 maçta 2 gol ve 13 asist ile takımına katkı gösterdi.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)