comScore

Hırvatistan'da Nikola Kalinic kadrodan çıkarıldı

18 Haziran 2018, Pazartesi 18:41
Hırvatistan'da Nikola Kalinic kadrodan çıkarıldı

Hırvatistan'da, Nijerya maçında sakatığını gerekçe göstererek oyuna girmek istemeyen Nikola Kalinic Dünya Kupası kadrosundan çıkarıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - 2018 Dünya Kupası'nda mücadele eden Hırvatistan'da, Nijerya maçında sakatlığını gerekçe göstererek oyunma girmek istemeyen Nikola Kalinic kadrodan çıkarıldı. 

Hırvatistan Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Kalinic'in kadrodan çıkarıldığı duyuruldu. Hırvatistan Teknik Direktörü Zlatko Dalic ise Kalinic'un durumu hakkında şunları söyledi:
""Nijerya maçında Kalinic ısınıyordu ve ikinci yarıda oyuna girmesi gerekiyordu. Hazır olmadığını söyleyip girmek istemedi. İngiltere'deki Brezilya maçında da aynısını yaptı. Sakin bir şekilde kabul ettim. Sağlıklı oyunculara ihtiyacım var."
 

Nikola Kalinic kimdir? Kalinic nasıl bir futbolcu?


30 yaşındaki Hırvat golcü Nikola Kalinic bu sezon İtalya Serie A ekiplerinden Milan takımı ile 41 karşılaşmada 2,325 dakika süre alırken bu süre zarfından takımı adına 6 gol, 6 asistlik performans sergiledi. Nikola Kalinic'in İtalyan ekibi Milan ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.