comScore

Rizespor Rizespor

Hikmet Karaman'dan Kweuke müjdesi

07 Eylül 2016, Çarşamba 20:31
Hikmet Karaman'dan Kweuke müjdesi

Hikmet Karaman, Akhisar Belediyespor maçı öncesi konuştu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Süper Lig'de 3. hafta mücadelesinde karşı karşıya gelecekleri Akhisar Belediyespor maçı öncesi hedeflerinin 3 puan olacağını söyledi. 

Karaman, milli takımdan dönen oyuncuların da bir kısmının idmana katıldığını belirtirken Oğulcan Çağlayan ve kaleci Gökhan Akkan'ın Çaykur Rizespor'dan Ümit Milli Takıma gitmesini de değerlendirdi ve "Bunlar güzel şeyler." dedi.
KWEUKE DÖNÜYOR

Geçen sezon ortasında yaşadığı gol sevinci sırasında sakatlanan Leonard Kweuke'nin son durumunun mutluluk verici olduğunu aktaran Karaman, "Hem İstanbul'da hem de Almanya Münih'te yapılan kontroller çok pozitif yönde. Dikkatli olacağız. Gelişmeleri takip edeceğiz. Yüzde yüz takım antrenmanlarını yapacak seviye gelirse 2-3 hafta içerisinde takıma girebilir. Kweuke'ye göstereceğimiz antrenman hassasiyeti, onun en kısa zamanda aramıza dönmesini sağlayacak. Alırsın oyuna 3-5 dakika oynatırsın, herhangi bir şey olursa o zaman tamamen futbol hayatını da bitirebiliriz. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların hepsi son derece pozitif." dedi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.