comScore

Rizespor Rizespor

Hikmet Karaman: 'Transferlerin kralını gerçekleştireceğiz'

27 Aralık 2016, Salı 21:14
Hikmet Karaman: 'Transferlerin kralını gerçekleştireceğiz'

Çaykur Rizespor Süper Lig'de elde edemediği başarıyı Ziraat Türkiye Kupası'nda elde etti.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası B Grubu 4. Hafta müsabakasında Sancaktepe Belediyespor'u 4-1 mağlup eden Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman maç sonrası yaptığı değerlendirmede, kupada elde ettikleri başarıyı lige yansıtmak istediklerini belirtti.
 

Hikmet Karaman, Sancaktepe Belediyespor maç sonu açıklaması


Hikmet Karaman, “Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Kupada dolu dizgin giden bir takımımız var. İnşallah bu sonuçları ikinci yarıda Süper Lig'e de yansıtacağız. Herkesin 2017 yılını şimdiden kutluyorum. 2016 yılı bizim için sportif açıdan iyi geçmedi. Mutlak suretle bize katkı yapacak pozisyondaki oyuncuların biran önce işlemlerini bitirip transferlerin kralını gerçekleştireceğiz. Rizespor ikinci yarı hem transferleri hem de skora yansıtacağı sonuçla birlikte daha farklı olacak. Alkışlanan bir takım olacak. 3 kilit oyuncu alacağız” dedi. 

Sancaktepe Belediye SporTeknik Direktörü Hikmet Sevim ise tecrübeli bir takıma karşı oynadıklarını ifade edip, “Tecrübeli takımlar fırsatlardan faydalanıyorlar. Bizimde girdiğimiz pozisyonlar var. Bunları değerlendirebilseydik skor olarak öne geçebilirdik. Tecrübeli takımlar sonuca gittikleri için takım oyun içinde de ister istemez demoralize oluyor. Ama arkadaşlarım yinede iyi mücadele ettiler. Onlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra bitirene kadar devam edeceğiz. “ şeklinde konuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)