comScore

Rizespor Rizespor

Hikmet Karaman: 'Galatasaray güzel antrenman yaptı'

18 Şubat 2017, Cumartesi 22:46
Hikmet Karaman: 'Galatasaray güzel antrenman yaptı'

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçı sonrası yayıncı kuruluşa konuştu. 

FutbolArena - Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu. Genç ve tecrübesiz bir takım olduklarına değinen Karaman, Galatasaray karşısında özellikle son paslarda hatalar yaptıklarını söyledi. 

"MAÇTAN ÖNCE..."
"Maçtan önce Galatasaray'a farklı bakmak gerekir. Değişen bir teknik adam ve değişen 2-3 oyuncu. Dolayısıyla biz maçı görüp, gördükten sonra o düşünce içerisinde hareket ettik. 0-0'lık bölümde özellikle olgun ve yakalayabileceğimiz fırsatlar vardı ama son paslarda etkili olamadık."

"PODOLSLİ VE KALİTE FAKTÖRÜ"

"Podolski'nin golünde orada kalabalık defansta kendini arkaya alması kalite faktörü vardı. Golden sonra iyi değildik. Hiç etkili olamadık."

"GALATASARAY İYİ ANTRENMAN YAPTI"

"Galatasaray bugün fiziksel anlamda iyi bir antrenman yaptı. Onları koşturduk. Daha önceki maçlarda 118 km koştuklarını hatırlamıyorum. Genç ve tecrübesiz bir takımız. Öyle pozisyonlar yaşıyoruz ki, öne çıkarsak gol. Atağa doğru çıksak pozisyon olacak."

"3 PUAN ALMAK ZORUNDAYDIK"

"Neyse, maç bitti. 3 puan almak zorundaydık. İyi bir oyun var. Akhisar'da da iyi oyun vardı ama mağlup olduk. Rizespor iyi mücadele eden bir takım. Bunu da skora mutlaka yansıtacağız. İki yeni oyuncumuz geldi. onların uyum sorunun atlatmasıyla daha iyi olacağız."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)