comScore

Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle (Atv Hercai izle)

10 Mayıs 2019, Cuma 23:34
Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle (Atv Hercai izle)

Hercai yeni bölüm izle. Hercai son bölüm izle. Hercai Atv full izle. 10 Mayıs Cuma 2019 Hercai yeni bölüm izle.

Atv ekranlarında her Cuma akşamı yayınlanan Hercai dizisinin yeni bölümü gösterime girdi. Hercai dizisinin yeni bölümünü internet üzerinden yeniden izlemek isteyen dizi severler Hercai izle, Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai Atv full izle seçeneklerini araştırmaya başladı.


Atv İzle: Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle


Atv ekranlarında her Cuma akşamı saat 20:00'da gösterime giren Hercai dizisi büyük bir heyecan ile izlenmeye devam ediyor. Hercai dizisinin son bölümü bu akşam saat 20:00'da gösterime girdi. Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle seçenekleri araştırılmaya başlandı.

Hercai 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cuma günleri reyting birinciliğini ele geçiren Atv'nin yeni dizisi Hercai, sezon finaline doğru giderken heyecan ve tempo artmaya başladı. Hercai yeni bölüm fragmanında Reyyan'ın yüzündeki kanlar dikkat çekiyor. Miran'ın ona söylediği sözler ise yüreklere dokunuyor. İşte yeni fragman.


Atv: Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle


Atv'nin Cuma günleri ekrana getirdiği dizisi Hercai'nin 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesini konu alan dizide başrolleri Akın Akınözü, Ebru Şahin paylaşıyor. Kısa zamanda büyük ilgi uyandıran Hercai yeni bölüm fragmanında Miran'ın Reyyan'a olan aşkı gözler önüne geliyor. Reyyan'ın yüzündeki yaralar ve kan ile Miran'ın karşısına çıkması ve ona verdiği silah dikkat çekiyor. Miran ise Reyyan'a "Sen yoksan ben de yokum. Reyyan yoksa Miran da yok." diyor. Heyecanla beklenen Hercai 9. yeni bölümü 10 Mayıs Cuma akşamı atv'de.


Atv: Hercai dizisi oyuncuları


Akın Akınözü (Miran Aslanbey)
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu)
Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu)
Ayda Aksel (Azize Aslanbey)
Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu)
Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey)
 

Hercai 11. bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı


Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterildi. Hercai 11. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 11 bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Hercai dizisi 11. bölüm 2. fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)