comScore

Hercai yeni bölüm full tek parça izle ATV (Hercai 15. bölüm İZLE)

04 Ekim 2019, Cuma 23:28
Hercai yeni bölüm full tek parça izle ATV (Hercai 15. bölüm İZLE)

ATV'de Hercai 15. bölümü ile yayınlandı. Hercai son bölüm izle, Hercai yeni bölüm izle, Hercai 15. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Hercai 15. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Hercai dizisinin yeni bölümü 4 Ekim 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Hercai dizisinin yeni bölümünde Bu aşkı intikama dahil edeceğim diyen Azize Aslanbey, kurduğu oyunla yeni bir başlangıç yapmak isteyen Miran ve Reyyan'ın Aslanbey konağına geri dönmesini sağlar.
 

Hercai 15. bölümde neler oldu? (Hercai yeni bölüm)


Azize Aslanbey, korku salan intikam hevesinin ardından Miran ve Reyyan'ın Aslanbey konağına geri döndürme planında başarılı olur. Her şey planladığı gibi gitmesine rağmen Azize Aslanbey gerçekten bu oyunun kazananı olacak mıdır? Üst üste saldırıların hedefi olan Miran, babaannesinin baskılarına rağmen Reyyan'a verdiği söze karşılık Şadoğlu ailesine hesap sormaya gitmez ve durmaya karar verir. Miran'ın değişmeye başlaması Reyyan'ın aşkları için verecekleri mücadelede tüm engelleri aşacaklarına dair inancını güçlendirir. Diğer yandan Reyyan'ın Aslanbey konağında kalmasını istemeyen Hazar gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran'a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hazar'ın bu hamlesiyle Azize'nin kurduğu planlar tehlikeye girer.

HERCAİ BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Hercai dizisi oyuncuları


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı
Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş

HERCAİ DİZİSİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

atv'nin 2 sezondur ilgiyle yakından takip edilen dizisi Hercai, bir günde yaklaşık 3 milyona yakın izlenmeye ulaştı. 14. Bölümüyle Twitter'da dünya trendler listesine giren Hercai, YouTube'ta da trendler listesinin en tepesine yerleşti.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)