comScore

Hercai son bölüm tek parça full izle 26 Nisan (Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE)

27 Nisan 2019, Cumartesi 00:17
Hercai son bölüm tek parça full izle 26 Nisan (Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Hercai 7. bölümü ile 26 Nisan 2019 Cuma akşamı ekranlara geldi. Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm ve Hercai yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 7. bölümü ile 26 Nisan 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölüm izlemek isteyenler ve Hercai yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Hercai 7. bölümünde Miran'ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat'ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran'ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat'ın kanatlarının altına mı giriyor?
 

Hercai son bölümde neler oldu? Hercai 7. bölüm izle


Hercai'nin yeni bölümü olan Hercai 7. bölümde tüm Şadoğlu Konağı'nı karşısına alarak Reyyan'ın elini tutan Azat'ın söyledikleri yüreklere dokunacak! Azat'ın cümleleri Şadoğlu Konağı'nda deprem etkisi yaratıyor! Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan'ın Azat'a yar olmasını kaldırabilecek mi? Tüm bu olanlardan sonra Miran'ın kendisine döneceğine inanan Gönül'ün şimdiki planları ne? Gönül'ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak?

Hercai 7. bölüm izlemek için tıklayın

 

Hercai dizisi oyuncuları


Akın Akınözü (Miran Aslanbey)
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu)
Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu)
Ayda Aksel (Azize Aslanbey)
Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu)
Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey)
 

Hercai 8. bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı


Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterilmesi bekleniyor. Hercai 8. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 8. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Hercai dizisi 8. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)