comScore

Hercai son bölüm tek parça full izle 19 Nisan (Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE)

20 Nisan 2019, Cumartesi 00:32
Hercai son bölüm tek parça full izle 19 Nisan (Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Hercai 6. bölümü ile 19 Nisan 2019 Cuma akşamı ekranlara geldi. Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm ve Hercai yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 6. bölümü ile 19 Nisan 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölüm izlemek isteyenler ve Hercai yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Hercai 6. bölümünde Gül'ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan'ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan'ı görünce şok oluyor. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber.
 

Hercai son bölümde neler oldu? Hercai 6. bölüm izle


Hercai'nin yeni bölümü olan Hercai 6. bölümde Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif'i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor. Aslanbey ailesinin Reyyan'a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak? Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi? Miran intikamını alsa da, Reyyan'a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor.

Hercai 6. bölüm izlemek için tıklayın

 

Hercai dizisi oyuncuları


Akın Akınözü (Miran Aslanbey)
Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu)
Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu)
Ayda Aksel (Azize Aslanbey)
Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu)
Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey)
 

Hercai 7. bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı


Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümden kısa bir süre sonra ATV ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterildi. Hercai 7. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 7. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Hercai dizisi 7. bölüm 2. fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)