comScore

Hercai 39. bölüm fragmanı izle 27 Mart (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

27 Mart 2020, Cuma 23:33
Hercai 39. bölüm fragmanı izle 27 Mart (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hercai dizisi 38. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 39. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 39. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Hercai dizisinin 38. bölümü ekranlara geldikten sonra 27 Mart Cuma gecesi Hercai 39. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hercai'nin son bölümünde yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Hercai'nin gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 39. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hercai yeni bölüm fragmanı izle (Hercai dizisi özet)


Cihan ve Azize karşı karşıya gelecek, neler yaşanacak?

Gelen haberle, Azize köşeye mi sıkışacak?
Miran'ın aşkı, intikamından daha güçlü!

Sultan ve Cihan arasında neler konuşulacak?

Şadoğulları arasında ipler gerilecek mi?

Şadoğlu konağını sarsacak büyük itiraf!

“Reyyan aç gözlerini!”

“Ben intikamımdan vazgeçtim!”

“Bu evden gitmesi gereken biri varsa o da Yaren'dir!"

Sen benim gerçek babamsın!

Azize için intikam yeni başlıyor!

Güneş doğdu yine sabahıma, iyi ki varsın kadınım!

“Hepimiz son kez acı çekeceğiz!”


 

Hercai dizisi Ebru Şahin kimdir?


Ebru Şahin, 18 Mart 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi alan Ebru Şahin, ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kan Parası filmi ile yaşamıştır. Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol alan Ebru Şahin kısa bir süre önce Star TV'de yer alan İstanbullu Gelin dizisinde ün kazandı. 1,70 boyunda ve 54 kilo olduğu öğrenilen Ebru Şahin'in göz rengi ise kahvedir. İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Burcu karakteriyle herkesi kendine hayran bırakan Ebru Şahin, geçtiğimiz ay ATV'de ekranlara gelen ve her Cuma izleyici ile buluşan Hercai dizisinin başrolünde yer alıyor. (Yasemin.com)

 

Hercai dizisi 39. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi 38. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 39. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 39. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hercai dizisi her Cuma akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai dizisinin 39. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HERCAİ 39. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"