comScore

Hercai 38. bölüm full tek parça izle 27 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

27 Mart 2020, Cuma 23:22
Hercai 38. bölüm full tek parça izle 27 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

Hercai dizisi 38. bölümü ile 27 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi 38. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Hercai dizisinin 27 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölümde bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir. Hercai 38. bölüm izle, Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hercai dizi 27 Mart Cuma izle (Hercai yeni bölümde neler oldu?)


Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

 

Hercai dizisi konusu ve hikayesi


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan

Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş
 

Hercai dizisi 38. bölüm izle ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 38. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hercai son bölüm izle, Hercai 38. bölüm izle, Hercai 27 Mart 2020 son bölüm full izle, Hercai 27 Mart 38. bölüm full izle, Hercai son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai son bölüm olan Hercai 38. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HERCAİ 38. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"