comScore

Hercai 37. bölüm full tek parça izle 20 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

20 Mart 2020, Cuma 23:17
Hercai 37. bölüm full tek parça izle 20 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

Hercai dizisi 37. bölümü ile 20 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi 37. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Hercai dizisinin 20 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölümde ne olursa olsun Azize'nin durmayacağını, her fırsatta ailesine ve Miran'a zarar vereceğine bir kere daha emin olan Reyyan, Azize'ye meydan okur. Reyyan'ın güçlü duruşu karşısında ezilen Azize Aslanbey, bu sefer Reyyan'ı hiç beklemediği bir yerden vurmaya karar verir. Hercai 37. bölüm izle, Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hercai dizi 20 Mart Cuma izle (Hercai yeni bölümde neler oldu?)


Yalanlardan uzak, yeni bir hayatın kapıları açmak isten Reyyan'ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran'ı derinden etkiler. Sevdiği kadının zor zamanlarında yanına olup destek vermek isten Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için kolları sıvar.

Verdiği kararın ardından nereden başlayacağını bilemeyen Reyyan'a destek Fırat'tan gelir. Mezarlıkta bulduğu nottan sonra Azize'nin kendisini kandırdığından emin olan Gönül babaannesiyle yüzleşmek ve oyununu ortaya çıkarmak için önemli bir hamle yapar. Diğer yandan intikam planını yeniden canlandırmak isteyen Azize, Reyyan'ın üveyliğini kullanır ancak bu durum Reyyan ve Azize'nin karşı karşıya gelmesine neden olur. 

 

Hercai dizisi konusu ve hikayesi


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan

Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş
 

Hercai dizisi 37. bölüm izle ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 36. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hercai son bölüm izle, Hercai 37. bölüm izle, Hercai 20 Mart 2020 son bölüm full izle, Hercai 20 Mart 37. bölüm full izle, Hercai son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai son bölüm olan Hercai 37. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HERCAİ 37. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"