comScore

Hercai 37. bölüm fragmanı izle 13 Mart (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

13 Mart 2020, Cuma 23:22
Hercai 37. bölüm fragmanı izle 13 Mart (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hercai dizisi 36. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 37. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 37. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Hercai dizisinin 36. bölümü ekranlara geldikten sonra 13 Mart Cuma gecesi Hercai 37. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hercai'nin son bölümünde Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren'i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır. Reyyan ve Miran'ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran'ı köy evinden kovar. Hercai'nin gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 37. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hercai yeni bölüm fragmanı izle (Hercai dizisi özet)


Hercai 36. bölüm #reyyanıngerçekleri etiketiyle atv ekranlarına geldi. Canını en çok sevdiklerinin acıtması Reyyan'a zor geldi. Babası ile Miran'ı bir arada görmek en büyük dileğiyken ona bile sevinemedi. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Reyyan, en baştan ona sorulsaydı bileceği gerçeklerin kendisini incitmesini, bir yalanın avutmasına tercih edecekti. Babasının sevgisinin gerçekliğini bilse de kendisine yalan söylenmesi onu çok yaraladı.

Reyyan'ın Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenen Miran'ın aylarca çektiği vicdan azabı ikiye katlanmıştı. İntikam yalanı ile bir genç kızın günahına girmesine sebep olan babaannesi, bu gerçeği bilip de mi kendisini ateşe atmıştı, bilmeyerek mi? Beynini kemiren soruların cevabını almalıydı. Babaannesi Miran'ı en zayıf yerinden vurmuştu. İçi kurşun dolu silahını da alarak, Azize Aslanbey'e bunun hesabını sormaya gitti.

 

Hercai dizisi haberleri


Ebru Şahin, Akın Akınözü ile çok yakıştırıldıklarını şu sözlerle anlattı:

"Partnerimle çok yakıştırdıkları için çok mesaj alıyoruz. Bir dizide bulunuyoruz ve bir karakter canlandırıyoruz. Uyumlu bulunmamız çok hoşumuza gider bu dizimizin başarısını sağlar. Onun dışında aşırıya kaçılması iki tarafı zorlayıcı olabiliyor. İnsanların özel hayatına saygı duyulması daha tatlı olabilir." (Akşam)
 

Hercai dizisi 37. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi 36. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 37. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 37. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hercai dizisi her Cuma akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai dizisinin 37. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HERCAİ 37. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"