comScore

Hercai 36. bölüm full tek parça izle 13 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

13 Mart 2020, Cuma 23:05
Hercai 36. bölüm full tek parça izle 13 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

Hercai dizisi 36. bölümü ile 13 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi 36. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Hercai dizisinin 13 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölümde Kendi hayatını başkalarının mutluluğu için hep yarım bırakan Reyyan, bundan sonra hak ettiği hayatı yaşayıp kendi ayakları üzerinde durmak için çok önemli bir karar alır. Acaba Reyyan'ın aldığı bu karar Miran ve Hazar'ı nasıl etkileyecektir? Hercai 35. bölüm izle, Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hercai dizi son bölüm izle (Hercai yeni bölümde neler oldu?)


Hazar'ın öz kızı olmadığını öğrenen Reyyan'ın dünyası başına yıkılır. Bunca sene Şadoğlu konağına ait hissetmeyen ve bir gün kuş olup uçmak isteyen Reyyan, dedesinin kendisine neden bir yabancı gibi davrandığını şimdi daha iyi anlamaktadır. Hayatta en çok sevdiği iki adamın söylediği yalanlar yüzünden yüreğinde taşıyacağından daha fazla acı biriktiren Reyyan'ın yardımına Şükran koşar.

Hazar ve Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için bir arada hareket eder ama Reyyan'ın yaralarını sarmak hiç kolay olmayacaktır. Diğer yandan Nasuh, yaptıklarının bedelini ödemesi için Yaren'i Şadoğlu konağından götürür ve hak ettiğini yaşaması için onu kimsenin bilmediği bir yere kapatır. Reyyan ve Miran'ın hikayesinin başlangıcını bilmeyen Şükran, öğrendiklerinden sonra Miran'ı köy evinden kovar. 

 

Hercai dizisi konusu ve hikayesi


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan

Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş
 

Hercai dizisi 36. bölüm izle ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 36. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hercai son bölüm izle, Hercai 36. bölüm izle, Hercai 13 Mart 2020 son bölüm full izle, Hercai 13 Mart 36. bölüm full izle, Hercai son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai son bölüm olan Hercai 36. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HERCAİ 36. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"