comScore

Hercai 36. bölüm fragmanı izle (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

06 Mart 2020, Cuma 23:53
Hercai 36. bölüm fragmanı izle (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hercai dizisi 34. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 35. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 35. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Hercai dizisinin 35. bölümü ekranlara geldikten sonra Hercai 36. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hercai'nin son bölümünde
Reyyan, Azize'nin konaktan gönderilmiş olmasının yeni tehlikelere gebe olacağından korkarken, bir yandan da yaptıklarından dolayı gitgide kendisinden uzaklaşan Miran'ı pişmanlıklarından kurtarmak için çabalar. Hercai'nin gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 36. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hercai yeni bölüm fragmanı izle (Hercai dizisi haberleri)


Midyat Kaymakamlığı ile Midyat Belediyesi'nin işbirliğinde düzenlenen ve Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen 2. Midyat Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinin açılış töreni geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Bu festivalde atv'nin reyting rekorları kıran Hercai dizisinin başrolü Ebru Şahin ve Akın Akınözü Kültür Bakanlığı tarafından 'Kültür Sanat Elçisi' ilan edildi. Şahin ve Akınözün'e plaketini Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz takdim etti. Yaklaşık 20 bin kişinin karşısına çıkarak, alkışlar eşliğinde konuşma yapan Ebru Şahin ve Akın Akınözü "Bizleri böyle güzel bir unvana layık gördüğünüz için çok teşekkür ederiz. Tüm ekip arkadaşlarımız, kanalımız atv ve yapımcımız Banu Akdeniz adına bu unvanı kabul etmekten dolayı gurur duyuyoruz. Hercai'nin bu kadar başarılı olmasının bir sebebi de Mardin ve Midyat halkının bizleri sahiplenmiş olması. Hepinize çok teşekkür ediyoruz" diyerek düşüncelerini dile getirdiler.


 

Hercai dizisi karakterleri


Zehra Şadoğlu 
Hazar Şadoğlu'nun karısı, Reyyan ve Gül'ün anneleridir. Kocasına ve çocuklarına büyük bir sevgi ve sadakatle bağlıdır Zehra. Yumuşak başlı bir insan olmasına rağmen evlatlarına karşı bir tehdit sezdiğinde aslan kesilir. kendini kızlarının ve kocasının mutluluğuna adamış bir anne ve vefakâr bir eştir.

Fırat Demiralp 

Aslanbey Konağı'nda büyümüştür Fırat. Miran'ın bu hayattaki tek dostu olmuş, Kars'ta Miran ile kardeş gibi büyümüşlerdir. Miran'ın nesi varsa Fırat'ın da olmuş, Azize, Fırat'ı öz torunundan hiç ayrı görmemiştir.

Gül Şadoğlu

Babasının çiçeği, annesinin gülü, ablasının bir tanesi, Şadoğlu'nun prensesi...
 

Hercai dizisi 36. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi 35. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 36. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 36. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hercai dizisi her Cuma akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai dizisinin 36. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HERCAİ 36. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"