comScore

Hercai 35. bölüm full tek parça izle 6 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

06 Mart 2020, Cuma 23:40
Hercai 35. bölüm full tek parça izle 6 Mart Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

Hercai dizisi 35. bölümü ile 6 Mart 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi 35. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Hercai dizisinin 6 Mart 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölümde Yıllardır aynı gerçeğe inanan Azize ve Miran intikam hikayesinde girdikleri yol ayrımında bundan sonra birbirleriyle de savaşacaktır. Acaba Azize Aslanbey, Miran'ı yeniden kendi yolunda yürümesi için ikna edebilecek midir? Hercai 35. bölüm izle, Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hercai dizi son bölüm izle (Hercai yeni bölümde neler oldu?)


Miran sonunda babaannesinin söylediği yalanlara inanmaktan vazgeçer ve Azize'yi, Aslanbey konağından kovar. Azize konaktan ayrılırken Miran'ın ileride çok pişman olacağını söylese de Miran için artık intikamın anlamı değişmiştir.

Reyyan, Azize'nin konaktan gönderilmiş olmasının yeni tehlikelere gebe olacağından korkarken, bir yandan da yaptıklarından dolayı gitgide kendisinden uzaklaşan Miran'ı pişmanlıklarından kurtarmak için çabalar.
Babasının itirafıyla sarsılan Cihan, ailesini korumak uğruna bu sırrın açığa çıkmaması için Nasuh'u ikna etmeye çalışırken, Harun'la evlilik yolundan dönüşü olmadığını anlayan Yaren, tüm aileyi bir kere daha yıkıma uğratmak için Reyyan'ın üvey olduğunu açıklar.


 

Hercai dizisi konusu ve hikayesi


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan

Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş
 

Hercai dizisi 35. bölüm izle ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 35. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hercai son bölüm izle, Hercai 35. bölüm izle, Hercai 6 Mart 2020 son bölüm full izle, Hercai 6 Mart 35. bölüm full izle, Hercai son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hercai son bölüm olan Hercai 35. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HERCAİ 35. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"