comScore

Hercai 35. bölüm fragmanı izle (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

28 Şubat 2020, Cuma 23:28
Hercai 35. bölüm fragmanı izle (Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hercai dizisi 34. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 35. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 35. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Hercai dizisinin 34. bölümü ekranlara geldikten sonra Hercai 35. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hercai'nin son bölümünde yalanlarla kirletilmiş doğruların gölgesinde daha fazla yaşamak istemeyen Hazar ve Miran, her şeye rağmen gerçeği öğrenmek için çıktıkları yolda bir zafer daha kazanır. İkilinin zaferi Azize'nin imparatorluğunun yıkılmasına neden olurken, Nasuh'un itirafı Şadoğlu ailesindeki tüm dengeleri değiştirir. Hercai'nin gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hercai yeni bölüm fragmanı izle ve Hercai 35. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hercai yeni bölüm fragmanı izle (Hercai dizisi haberleri)


Mardin'in yerel gazetelerinden olan Mardin Söz gazetesi yazarlarından Mehmet Çelik, Midyat'ta tanık olduğu set ortamını; "Gördüğüm manzara, tanık olduğum görüntü, muhteşem bir güzellikti. Hercai dizisinin çekildiği, konakta, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen turistlerle, ziyaretçilerle dolup taşıyordu. İğne atsan yere düşmez derler ya, öyle bir şey. Hediyelik eşya satanlar, gümüşçüler, lokantalar tıklım tıklım doluydu, Hercai hayranlarıyla. Midyat'taki Şadoğlu Konağının en tepesinde fotoğraf çektirmek isteyenler sıraya girmişti. Herkes ne harika tarih diyordu. Hercai dizisi izlensin, kazansın, Mardin´de kazansın. Teşekkürler Hercai ekibi demek geliyor." sözleriyle anlattı.


 

Hercai dizisi karakterleri


Azat Şadoğlu 
Cihan ve Handan'ın oğludur. Şadoğlu soyunu sürdürecek tek kişidir. Hayatı boyunca kendisine söylenenleri yapmış, cesaretsiz davranmıştır Azat. Ondan ne istenirse istensin hiç itiraz etmemiş, ailesine ve onların inandıklarına hiç karşı çıkmamıştır.

Gönül Aslanbey 

Aslanbey ailesinin iki kız torunundan biri, Sultan ve Vahit'in tek çocuğudur. Güzel ve öfkeli bir genç kızdır Gönül. Daima duygularıyla hareket eder. Tek hayali büyük bir aşk, sevdiği gibi sevilmek ister.
Cihan Şadoğlu 

Nasuh Şadoğlu'nun küçük oğludur. Abisi Hazar'la bir yarışın içinde sayar kendini. Sürekli kendini ispat çabasındadır. Hazar gibi saygı gören, sözü dinlenen bir adam, babasının en çok güvendiği oğlu olmak ister ama beceremez bir türlü.

Yaren Şadoğlu 
Cihan ve Handan'ın kızıdır Yaren Şadoğlu. Sade güzelliği, güler yüzüyle dikkat çeker ancak bu tebessümler ve güzellik kötücül bir ruhun maskesidir sadece. Kötü ve kıskanç bir kalbi vardır Yaren'in, özellikle Reyyan'a karşı.
 

Hercai dizisi 35. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi 34. bölüm yayınlandıktan sonra Hercai dizisi 35. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hercai dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hercai dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 35. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hercai dizisi her Cuma akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai dizisinin 35. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HERCAİ 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!