comScore

Hercai 33. bölüm full tek parça izle 21 Şubat Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

21 Şubat 2020, Cuma 23:46
Hercai 33. bölüm full tek parça izle 21 Şubat Cuma (Hercai yeni bölüm İZLE)

Hercai dizisi 33. bölümü ile 21 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hercai dizisi 33. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Hercai dizisinin 21 Şubat 2020 Cuma akşamı ekranlara gelen Hercai son bölümde neler yaşandı? Hercai yeni bölümde Miran ve Reyyan geçirdikleri ilk sevgililer gününü kutlarken geçmişle ilgili aldıkları başka bir not tüm kutlamanın tadını kaçırır. Miran notun kimden geldiğini çözmeye çalışırken Harun'la oteldeki sürpriz karşılaşmaları Miran'ın notla ilgili şüphelerini Harun'a çevirmesine neden olur ama otelde yaşanan tesadüfler bununla da sınırlı kalmaz. Hercai 33. bölüm izle, Hercai yeni bölüm full tek parça izle ve Hercai son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hercai dizi son bölüm izle (Hercai yeni bölümde neler oldu?)


Hazar ve Miran'ın ortaklık anlaşması devam ederken, Miran kendisine gelen notu araştırması için Hazar'la iş birliği yapar. Geçmişi daha fazla kurcalayıp sakladığı sırların ortaya çıkmasını istemeyen Nasuh, Dilşah'ın sırdaşını bulmak için araştırma yapan Hazar'ı durdurmak için harekete geçer. Tüm olumsuzluklara rağmen birbirleriyle oldukları her anı güzelleştirmek için çabalayan Reyyan ve Miran, jandarmanın bulunmasıyla gerçeğe bir adım daha yaklaşır. Hayatının bir yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak isteyen Miran öğrendiği yeni bilgilerle verdiği savaşın dengelerini değiştirir.

HERCAİ DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZET

Öyle bir sevdadır ki bu, ondan başkasına yer yoktur insanın kalbinde. Miran, Reyyan'ın gönlünü alabilecek mi? Harun ile Dennis'in iş birliği ortaya çıkacak mı? Miran “Biri bizi takip ediyor ve ben onu bulacağım!” sözleriyle harekete geçiyor. Reyyan'ın Miran'a olan kırgınlığı düzelecek mi? Taraflar "Biz seninle bu intikamı bitireceğiz, evlatlarımız için yapacağız." diyor. Miran ile Reyyan “Bir kızımız olmuş, bir de sana çok benzeyen bir oğlumuz!” hayalini kuruyor. Miran'ın en özel hediyesi dikkat çekiyor. Senin gibi biri varken bu ailenin başka düşmana ihtiyacı yok Yaren Şadoğlu. Dizinin son bölümünde "Nasuh'a selam söyle, geçmiş sevgililer günü kutlu olsun" sözü herkesi güldürüyor.
 

Hercai dizisi konusu ve hikayesi


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan

Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş

HERCAİ 33. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!