comScore

Hercai 32. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

07 Şubat 2020, Cuma 23:26
Hercai 32. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Hercai 31. bölüm yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 32. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. ATV'nin sevilen dizisi Hercai 32. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Hercai dizisi 6 Şubat 2020 Cuma günü 31. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm sonrası Hercai 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mektubun ortaya çıkmasıyla beraber intikam oyununda da sona gelindiğini düşünen Hazar bu sefer Dilşah hakkında öğrendiği yeni bilgilerle babasının kendisinden bir şeyler sakladığını keşfeder. Miran'ın intikam arzusuyla başlatmış olduğu bu oyun geçmişin bütün bilinmeyenlerini tek tek ortaya çıkarırken, büyük hesaplaşmalar iki aile arasındaki bütün dengeleri değiştirecektir. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 32. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hercai dizisi özet


Gerçekler acıtsa da insanın yüreğini, er ya da geç geçmişiyle yüzleşmek zorundadır insan. Esma'nın doğruları bilmesi, Fırat'ı nasıl etikileyecek? Azize'nin mektuba tepkisi ne olacak? Tüm olumsuzlukları kalpleriyle değiştiren Reyhan ve Miray yine hayran bırakacak. El ele olduktan sonra aşılamayacak engel yoktur. Yaren artık büyük bir sorunla karşı karşıya kalıyor.

Şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanıdır. "Azize Aslanbey'in intikamı artık bitti" ve "Karanlığın içinde kaybolmaktan ben de çok yoruldum!" replikleri yeni bölüme damga vurdu. Hazar Şadoğlu'nun kaybettim dediği mektup ortaya çıktı. Yaren'in suya düşen planı herkesi şaşırttı. İntikam meselesi kapanmadıkça kimse huzur bulmayacak! Sultan'dan Miran ve Azize taklidi herkesi güldürdü. Fırat ile Miran arasındaki gerginlik yaşandı.

 

Hercai 32. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 31. bölümün yayınlanmasının ardından Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 32. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 32. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 32. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 32. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

HERCAİ DİZİSİ BAŞROL KARAKTERLERİ

Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır.

Reyyan Şadoğlu 

Hazar ve Zehra Şadoğlu'nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu'ndan asla görememiştir.

Nasuh Şadoğlu 

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Azize Aslanbey 

Aslanbeyler'in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadındır Azize. Tam yirmi yedi yıl önce bir intikam yemini etmiştir.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!