comScore

Hercai 30. bölüm full tek parça izle ATV (Hercai yeni bölüm 31 Ocak Cuma)

31 Ocak 2020, Cuma 23:14
Hercai 30. bölüm full tek parça izle ATV (Hercai yeni bölüm 31 Ocak Cuma)

ATV'de Hercai dizisi 30. bölümü ile 31 Ocak 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai son bölüm izle, Hercai yeni bölüm izle, Hercai 30. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 30. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Hercai dizisinin yeni bölümü 31 Ocak 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai dizisinin yeni bölümünde Bunca yıl inandıklarının yalan olmasını kabullenmek istemeyen Miran, annesinin yazdığı mektubun Hazar tarafından bir tokat gibi yüzüne çarpılmasıyla hayatının en acı gerçeklerinden birisiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Hercai dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Hercai 30. bölümde neler oldu? (Hercai yeni bölüm)


Filipos babasının vasiyetini gerçekleştirmek için geldiği Aslanbey konağında Dilşah'ın yüzüğünü yaptıran kişinin Hazar Şadoğlu olduğunu açıklar ve olanlar için Azize Aslanbey'i hedef gösterir. Azize hazırlıksız yakalandığı bu durumun içinden çıkmak ve Miran'ı yeniden kendine inandırmak için zor bir seçim yapmak zorunda kalır.

Artık babaannesinin sözlerine olan inancını kaybeden Miran, Azize'nin yaptığı seçimle kendini daha büyük bir bilinmezliğin ortasında bulur. Yüzüğün ardındaki gerçeğin ortaya çıkmasıyla babasının masumiyetini kanıtlamaya bir adım daha yaklaşan Reyyan'ın verdiği savaşa, Azize'nin acımasız intikam planını öğrenen Şükran da dahil olur. 


HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ölümden dönen Reyyan ve Miran ise birbirlerine daha çok yaklaşır. Başlarına gelen onca olayın ardından umutsuzluğa düşen Reyyan'ı ayağa kaldırmak bu sefer Miran'a düşer. Azize'nin durmayacağını anlayan Zehra elindeki mektup ile Azize'yi tehdit edince Azize'nin eli kolu bağlanır. Çıkan yangından ötürü yakalanan bir şahsın kendisini azmettireni itiraf etmesi ise ortalığı karıştırır. Bu olay Azize ve Miran'ın arasını iyice bozar. Beklenmedik bir misafir ise Miran ve Reyyan'ın gerçeğe bir adım daha yaklaştıracak ve Azize'yi iyice zora sokacaktır.

HERCAİ 30. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HERCAİ DİZİSİ ÖDÜL ALDI

Tüm platformlarda tercih edilen atv'nin fenomen dizisi Hercai, kırılmadık rekor bırakmadı! "Youtube Rewind" 2019 listesine göre Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olan Hercai aynı zamanda, Google ve Youtube'un "Sanat ve Eğlence" kategorisinde 2019'un en çok aranan dizisi oldu.

Hercai, atv YouTube sayfası geçtiğimiz günlerde 2,51M (2,5 milyonu aşkın) aboneye ulaşarak YouTube tarafından gönderilen "Gold Ödül" e layık görüldü. Ödül ise dizinin yapımcısı olan Banu Akdeniz'e YouTube Türkiye Direktörü Timur Altop tarafından takdim edildi. Yapımcı Akdeniz, "Bu başarının sırrının samimiyetimiz olduğuna inanıyorum. Bize inanmasaydınız Hercai sevenleriyle buluşamayacaktı. Bu mutlulukları ve onuru yaşayamayacaktık. İyi ki varsınız" diyerek atv'ye, dizi ekibine ve izleyicilerine teşekkür etti.
 

Hercai dizisi oyuncuları


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı
Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)