comScore

Hercai 22. bölüm full tek parça izle ATV (Hercai yeni bölüm İZLE)

22 Kasım 2019, Cuma 23:39
Hercai 22. bölüm full tek parça izle ATV (Hercai yeni bölüm İZLE)

ATV'de Hercai dizisi 22. bölümü ile 22 Kasım 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai son bölüm izle, Hercai yeni bölüm izle, Hercai 22. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Hercai 22. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Hercai dizisinin yeni bölümü 22 Kasım 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Hercai dizisinin yeni bölümünde yıllar önce Dilşah'a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder. Miran'ın gerçekte Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar'a mektubu teslim edip, Miran'ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir? Hercai dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Hercai yeni bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Hercai 22. bölümde neler oldu? (Hercai yeni bölüm)


Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür.

Ne yaparsa yapsın Miran'ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer. Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.
HERCAİ 22. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHERCAİ DİZİSİ REYTİNG ORANI

Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai'nin 21. bölümü, Tüm Kişiler'de % 8,29 izlenme oranı ve % 19,67 izlenme payı, 100 program arasında birinci oldu.

Hercai'nin 21. Bölüm etiketi sen olmadan asla, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 2. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.
 

Hercai dizisi oyuncuları


Midyat'ın en güçlü ailelerinden Şadoğullarının torunlarından biri olan Reyyan ile yıllar önce öldürülen anne babasının intikamını almak isteyen Miran'ın imkansız aşk hikayesini anlatıyor.

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı
Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.  

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)